Anasayfa Analiz Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü..

Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü..

Analiz

Sektörün en popüler dijital varlıklarından biri olan Chiliz, zor zamanlar geçiren kripto piyasasında darbe almaya devam ediyor. Peki yatırımcılar ne yapmalı?

Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü..

Chiliz (CHZ), piyasayı doğrudan etkileyen belirli faktörlerin bir sonucu olarak son 24 saat içinde %5,48'lik bir düşüşle 0,1611 dolara kadar düştü.

Gerileme sırasında, Chiliz (CHZ) piyasa değeri %6,92 kayıp ile 991.529.506$'a düşerken, işlem hacmi %55.65 artışla günde 231.442.395$'a yükseldi. Bir düşüş sırasında yüksek ve artan hacim, kenarda kalmanın en iyisi olduğunun bir işareti olabilir.

Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü..

Bollinger Bantları (BB) , üst bandın 0,1809'e ve alt bandın 0,1613'e dokunarak görüldüğü gibi şişiyor, bu da 24 saatlik işlem hacminde %55,65'lik bir artışı doğruluyor. Fiyat alt banda doğru dalgalanırken, Chiliz (CHZ) piyasa üzerindeki mevcut düşüş kontrolünün devam edeceği tahmin ediliyor.

Ayılar Baskıyı Artırabilir Mi?

Yükselen 27.54 Stoch RSI okuması, düşüş eğiliminin gerilediğini ve piyasa "20" aşırı satış bölgesinden uzaklaşırken fiyatların tersine dönebileceğini gösteriyor.

-0.003486 değeriyle MACD mavi çizgisi, Chiliz (CHZ) piyasa hakim olan düşüş momentumunun sürekliliğini yansıtıyor. Bu düşüş hareketini destekleyen, 2 saatlik fiyat tablosunda görüldüğü gibi, sinyal çizgisinin altındaki eğilimdir.

Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü..

20 günlük MA şu anda 0,1699'da, 50 günlük MA ise 0,1730'dan daha yüksek gözüküyor. Bu, Chiliz (CHZ) piyasa düşüş hakimiyetinin muhtemelen devam edeceğini ve alt bandın altındaki fiyat hareketinin bu eğilimi desteklediğini ve boğaların devreye girmemesi halinde devam edeceğini ima ediyor.

Baskı artmaya devam ederse, fiyat önümüzdeki süreçte çok daha sert bir şekilde darbe alabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Ayılar O Cephede Yoğunluğunu Artırdı: Dikkatli Olunmalı Çünkü.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik