Altcoin Haberleri

Baby Doge Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Kripto para piyasası o kadar öngörülemez ki, fiyatlar bir anda düşüyor ve yükseliyor ve Baby Dogecoin’in durumu da benzer. Haziran ayında piyasaya sürülen Baby Dogecoin’in fiyatı sadece 15 günde %1000 arttı. Ve Elon Musk’ın tweetleri sayesinde patlama devam ediyor.

Bu, birçok yatırımcıyı devam eden bir artış olasılığı ile cezbediyor. Eğer o kripto yatırımcılarından biriyseniz, size pahalıya mal olabilecek bu hataları yapmamaya dikkat edin.

1. Doğru Araştırma Yapmadan Yatırım Yapmayın 

Herhangi bir kripto para birimi satın almadan önce yapmanız gereken ilk şey araştırma yapmaktır. Fiyat grafiklerini analiz edin, trendleri takip edin ve akıllıca yatırımlar yapın. Baby Doge yeni bir kripto para birimidir ve kısa sürede aşırı oynaklığa maruz kalabilir.

baby doge

2. Doğru Kripto Borsasını Seçin 

Şu anda, pek çok kripto para borsası Baby Doge’u listelemedi. Piyasada çok sayıda kripto para birimi var ve Baby Doge gibi, hepsi hala küçük bir jeton olduğu için kesintiyi yapmıyor. Şu anda Baby Doge’u PancakeSwap üzerinden satın alabilirsiniz.

3. Değişim Kurallarını Bilin

PancakeSwap, kullanıcıların ticaret için belirteçle katkıda bulunduğu merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. Bu, diğer birçok kripto borsasının aksine karmaşık gelebilir, ancak takip etmesi zor değil. İlk olarak, PancakeSwap web sitesinde kripto cüzdanınızı bağlamanız gerekir. Ancak o zaman ticaretinizi yapabilirsiniz.

Ticaret bölümüne gittiğinizde, sadece para yatırıp jetonları satın alamazsınız. Bir kriptoyu diğeriyle takas etmeniz gerekiyor. Baby Doge satın almak istiyorsanız, takas etmek için başka bir kriptoya sahip olmanız gerekir. Popüler olarak kullanılan Binance Coin’dir.

4. Komisyon! 

PancakeSwap’ta işlem yapmak bir şey daha içerir, kayma. Kayma, bir ödemeyi gönderdiğiniz andan gerçekleşmesi arasında ödediğiniz bedeldir. Alım satımınız için kabul etmek istediğiniz kayma toleransınızı veya maksimum fiyat değişikliğini belirleyebilirsiniz ve bunu %12’nin üzerine ayarlamak çok önemlidir. Baby Doge oldukça değişken bir kripto para birimidir ve bu nedenle ticaret, %5 gibi düşük bir kayma ile işlem görmeyecektir.

babydoge

5. Çok Fazla Yatırım Yapmak 

Ucuz bir kripto paradır, ancak bu ona çok fazla yatırım yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Piyasada Baby Doge gibi birçok kripto para birimi gelip gitti ve geride çok sayıda karamsar yatırımcı bıraktı. Baby Doge’a yatırım yapmayı bir piyango gibi düşünün ve çok küçük miktarlar satın alın ve haberleri ve trendleri takip ettikten sonra yatırımınızı yavaş yavaş artırın. Ayrıca portföyünüzü çeşitlendirmeyi de unutmayın.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu