Anasayfa Altcoin Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor!

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor!

Altcoin

Cardano köpekbalığı ve balina adresleri, kalıcı gerilemenin ortasında daha fazla token topladı ve 116 milyon dolar değerinde ADA biriktirdi. İşte detaylar...

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor!

Cardano köpekbalığı ve balina adresleri, kalıcı gerilemenin ortasında daha fazla token topladı ve iki ayda 116 milyon dolar değerinde ADA biriktirdi. Bu birikim eğilimi, zincir üstü hacimde tutarlı bir artışla çakışıyor.

Santiment, 8 Ağustos'ta 100.000 ila 10 milyon Cardano (ADA) tutan balina ve köpekbalığı adreslerinin düşüşü satın aldığını açıkladı. Sonuç olarak, ADA'nın bu adresler tarafından toplu olarak tutulan dolaşımdaki arz oranı, Eylül 2022'den bu yana görülmemiş seviyelere yükseldi.

Benzer şekilde işlem hacmi de son altı ayda artmaya devam etti. Şubat ayındaki düşük seviyenin ardından işlem hacmi, özellikle ADA'nın fiyatı yıllık zirve olan 0,46$'a fırladıktan sonra ivme kazandı.

Piyasa, Nisan ayında işlem hacminde gözle görülür bir artışa tanık oldu. İlginç bir şekilde, hacimdeki bu artış, ADA'nın fiyatındaki büyük düşüşle aynı zamana denk geldi, çünkü varlık 21 Nisan'a giden altı gün içinde %17,9 düşerek 0,3789$'a düştü.

Bu fiyat düşüşü, 100.000 ila 10 milyon Cardano (ADA) tutan cüzdanların kümülatif bakiyesinde de önemli bir düşüşe işaret etti. Bu, bu cüzdanların potansiyel olarak fiyat düşüşünü şiddetlendiren bir satışa katıldığını gösteriyor. Ancak, piyasa çalkantısını takiben, bu Cardano (ADA) adreslerinin işlem hacmi ve kümülatif bakiyesi sürekli olarak arttı.

Santiment'e göre, belirtilen birikim modeli, bu adreslerin 21 Mayıs'tan bu yana varlıklarına 116,1 milyon dolar değerinde önemli bir Cardano (ADA) eklemesine yol açtı. Toplu olarak toplam Cardano (ADA) arzının% 34'ünden fazlasını elinde tutuyorlar.

Eşzamanlı olarak, bu adresler Cardano (ADA) token biriktirdikçe, haftalık işlem hacmi etkileyici bir şekilde 67 milyar Cardano (ADA) yükseldi ve bu, Eylül 2021'den bu yana görülmemiş bir seviye olarak kayıtlara geçti diyebiliriz.

Geliştirme Faaliyeti Artıyor!

Cardano'nun ekosistemi geliştikçe, Santiment'in verileri de ağın geliştirme faaliyetlerine ışık tutuyor. 2 Ağustos'tan 5 Ağustos'a kadar hafif bir düşüş yaşamasına rağmen, Cardano (ADA) ağındaki geliştirme faaliyeti, 21,58'lik bir değerle kayda değer ölçüde sağlamlığını koruyor.

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor!

Buna karşılık, ADA'nın fiyatının Temmuz sonundaki 0,3793$'lık yüksek seviyesinden düşüşü, Cardano (ADA) sahiplerinin sayısında orta düzeyde bir düşüşe yol açtı. Sahiplerin toplam sayısı şu anda 4,45 milyon seviyesinde bulunuyor ve bu, sürekli fiyat düşüşünün etkisini yansıtıyor diyebiliriz.

Ağın geliştirme faaliyeti sabit kalırken, Cardano (ADA) sahiplerindeki düşüş, dalgalanan piyasa koşullarının zorluklarını yansıtıyordu. Yazımız sırasında ADA, yaklaşık 0.30 dolardan borsada işlem görüyordu.

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan