Anasayfa Altcoin Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Gözünü Bu Varlıklara Dikti...

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Gözünü Bu Varlıklara Dikti...

Altcoin

Kripto analitik firması Santiment, sektörü derinden etkileyebilecek bazı verileri takipçileriyle paylaştı. İşte detaylar...

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Gözünü Bu Varlıklara Dikti...
Hızlı İçerik

Piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine göre Shiba Inu (SHIB), XRP, The Sandbox (SAND) ve PancakeSwap (CAKE) için balina etkinliği artıyor. Bunun nedeni muhtemelen kripto para piyasasında bir miktar gerileme olması ve bu balinaların indirimli fiyatlardan yararlanmasıdır.

Shiba Inu (SHIB) ile ilgili olarak Santiment, meme kripto para 1 milyon doları aşan işlemlerde kayda değer bir artışa tanık olduğuna dikkat çekti. Ağustos ayının başında bir artış yaşayan meme kripto para grubu arasında, birçok önemli cüzdanın mevcut fiyat düşüşleriyle aynı zamana denk gelen büyük işlemler yürüttüğü aşikar.

Fiyat daha gerçekçi seviyelere geri dönerken, Shiba Inu (SHIB) Ağustos ayında %8,6'lık artışını bu noktaya kadar korumayı başardı. Öte yandan CoinMarketCap, Shiba Inu (SHIB) fiyatının, işlemin son gününe göre %6 oranında düştüğünü belirtti.

Birkaç yıl önce, The Sandbox (SAND), genel kripto para piyasasında daha güçlüyken önemli bir ilgi gören daha küçük bir varlıktı. Ancak son birkaç aydır proje, diğer alternatif kripto para kıyasla daha önemli düşüşlerle karşı karşıya kaldı. The Sandbox (SAND), yalnızca Ağustos ayında %15,3'lük bir düşüş yaşadı diyebiliriz.

Balina İşlemleri Artıyor!

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Gözünü Bu Varlıklara Dikti...

Pazartesi günü, önemli balina işlemlerinde 100.000 doları aşan ani bir artış olduğunu belirtmekte fayda var. SAND fiyatı, son 24 saatte %1,66 düşerek 0,36$ seviyesinde bulunuyordu.

XRP, SEC davasının menkul kıymet olmadığına karar vermesinin ardından güçlü bir şekilde ortaya çıkan kayda değer bir yaz geçirdi. 0,83 doların üzerine çıkmasına rağmen piyasa değeri 0,59 doların altına düştü. Şu an itibarıyla XRP, Ağustos ayında %16,8 oranında düştü. Öte yandan, Santiment'e göre aktif balina aktivitesi potansiyel birikime işaret ediyor.

XRP'nin fiyatı geçtiğimiz gün boyunca %2'den fazla düştü. Sonuç olarak, popüler altcoin basın zamanında yaklaşık 0,5903$ değerindeydi.

2021 boğa koşusunun ardından CAKE'nin ivmesi biraz azaldı, ancak hâlâ ara sıra fiyat artışları yaşıyor. Ağustos ayı, fiyatı %8,7 düştüğü için kripto para birimi için daha zor bir süreçti.

İşin iyi tarafı, Santiment verileri, PancakeSwap (CAKE) için 100.000 doların üzerindeki balina işlemlerinde iki haftalık bir zirve olduğunu gösteriyor. Ancak geçtiğimiz gün boyunca altcoin fiyatı %1,89 düştü. PancakeSwap (CAKE) fiyatı, yazımız sırasında 1,42 dolardan borsada işlem görüyordu.

Balina Alarmı: Dev Yatırımcılar Gözünü Bu Varlıklara Dikti... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik