Anasayfa Altcoin Balina Durmuyor: Bu Altcoin'den 3,81 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Balina Durmuyor: Bu Altcoin'den 3,81 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Altcoin

Bir kripto balinasının yaklaşık 3,81 milyon dolar değerinde 312.901 Chainlink (LINK) satın aldığı bildirildi.

Balina Durmuyor: Bu Altcoin'den 3,81 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Zincir üstü analiz sağlayıcısı Lookonchain tarafından hazırlanan bir rapora göre; bir kripto balinası, son sekiz saat içinde yaklaşık 3,81 milyon dolar değerinde 312.901 Chainlink (LINK) satın alarak önemli miktarda birikim yaptı. 

Bu LINK tokenlerinin ortalama satın alma fiyatı 12,17 dolar idi ve bu da tokenin şu anda büyük borsalarda işlem gördüğü yere yakın. 

CoinGecko'ya göre; söz konusu faaliyet, LINK fiyatının 24 saatlik bir aralıkta 11,76 ila 12,50 dolar arasında değiştiği bir zamanda gerçekleşti. LINK, şu anda yaklaşık 6,89 milyar dolarlık piyasa değerine ve 729,95 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmine sahip.

Stratejik İşlemler

"Smart money" olarak anılan bu yatırımcı, kripto alanında kazançlı bir geçmişe sahiptir ve 10 farklı token içeren işlemlerden toplam 3,9 milyon doların üzerinde kâr elde etmiştir.

Önceki başarılı işlemleri arasında Rollbit'ten (RLB) yaklaşık 2,15 milyon dolar ve Flexacoin'den (FLEX) yaklaşık 1,8 milyon dolar kazanmak yer alıyor.  

İlgili haberlerde kripto para topluluğu, Whale Alert tarafından takip edilen önemli bir Chainlink transferi hakkında konuşuyor. Yaklaşık 46 milyon dolar değerinde 3,8 milyon LINK, bilinmeyen cüzdanlar arasında transfer edildi.  

Ethereum blockchain'inde belgelenen bu işlem, piyasa katılımcılarının potansiyel piyasa etkileri hakkında spekülasyon yapmasıyla dikkatleri üzerine topladı. Bu gibi büyük ölçekli transferler, büyük satış emirleri veya likidite hükümleri gibi piyasayı hareketlendiren olaylardan önce gerçekleşebildikleri için genellikle yakından izlenir.

Kaynak: U.Today

Balina Durmuyor: Bu Altcoin'den 3,81 Milyon Dolarlık Alım Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Solana Ecosystem: Çok Yönlü Blok Zinciri Çözümleri
Rehber Banu Fırıncılar
DeFi 101: Yeni Başlayanlar İçin Detaylı Anlatım
Rehber Banu Fırıncılar
Serum (SRM) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Chiliz Coin (CHZ) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik