Anasayfa Altcoin Balinadan Trilyonluk Alım: Pepe Coin Bu Seviyeyi Hedefleyebilir!

Balinadan Trilyonluk Alım: Pepe Coin Bu Seviyeyi Hedefleyebilir!

Altcoin

Pepe Coin, büyük bir balina alımının ardından hangi seviyeleri görebilir? İşte ayrıntılar...

Balinadan Trilyonluk Alım: Pepe Coin Bu Seviyeyi Hedefleyebilir!

Bir balina, bu yılın Ağustos ayından bu yana trilyonlarca Pepe (PEPE) satın almayı öncelik haline getirdi. Zincir üstü analitik platformu Lookonchain tarafından bu sabah paylaşılan bir X gönderisine göre; bir balina, geçen ay 1,04 trilyon PEPE satın aldı.

Geçtiğimiz işlem gününde PEPE, 24 saatin en düşük fiyatı olan yaklaşık 0,0000007105 dolara geriledi. Lookonchain'in verileri; balinanın, meme coin'in düşük fiyatından faydalanmış olabileceğini ve birkaç saat önce tekrar PEPE satın almak için 390 Ethereum (ETH) harcamış olabileceğini gösterdi.

PEPE'nin son 24 saatteki fiyat artışının arkasında bu devasa balina alımının olması kuvvetle muhtemeldir. CoinMarketCap'e göre; PEPE, geçtiğimiz gün boyunca fiyatının yüzde 9'dan fazla arttığını gördü. Sonuç olarak PEPE fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,0000008054 dolardan işlem görüyor. Bu, 0,0000008097 dolarlık en yüksek fiyatının hemen altında yer alıyor. 

Meme coin'in 24 saatlik işlem hacmi de yüzde 2'den fazla artarak 88,79 milyon dolar civarında kaldı. Ek olarak PEPE'nin 24 saatlik etkileyici başarısı, yüzde 30'dan fazla artış gösteren haftalık performansını önemli ölçüde destekledi.

Bununla birlikte PEPE'nin değeri, geçtiğimiz ay yüzde 9,09'luk bir düşüş yaşadı. Bu yılın Mayıs ayında en yüksek fiyatı olan 0,000004354 dolara ulaştıktan sonra PEPE'nin fiyatı, yüzde 81'in üzerinde düşerek mevcut fiyatından işlem görmeye başladı.

Balinadan Trilyonluk Alım: Pepe Coin Bu Seviyeyi Hedefleyebilir!

Pepe Coin'de Hangi Seviyeleri Görebiliriz?

Teknik açıdan bakıldığında meme coin'in fiyatındaki artış, son 24 saat içinde 0,0000007520 dolarlık direnç seviyesinin üstesinden gelmesini sağladı ve burada işlem görmeye devam etti. Bugün bu seviyenin üzerinde bir günlük mum kapanışı, yükseliş momentumunun devam etmesi halinde PEPE'nin önümüzdeki birkaç gün içinde 0,0000009809 dolara yükselmesine yol açabilir.

PEPE'nin bugünkü günlük mumunu 0,0000007520 doların üzerinde kapatamaması, bir sonraki önemli destek seviyesini test etme riskiyle karşı karşıya kalmasına neden olabilir. Bu düşüş senaryosunda altcoinin fiyatı, önümüzdeki hafta 0,0000005830 dolara kadar düşebilir.

Balinadan Trilyonluk Alım: Pepe Coin Bu Seviyeyi Hedefleyebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Satın Alma Rehberi: Yükselen Trende İlk Adımı Atın!
Rehber Dilara Avcıoğlu
Kripto Piyasasının Yeni Harikası: Wall Street Memes Nedir?
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Yatırımı İçin Püf Noktalar: Adım Adım Detaylı Anlatım
Rehber Dilara Avcıoğlu
Pepe Coin Güvenlik Rehberi: Yatırımlarınızı Koruma Altına Alın!
Rehber Banu Fırıncılar
Pepe Coin Cüzdan Seçimi: Varlıklarınızı En İyi Şekilde Koruyun!
Rehber Banu Fırıncılar