Anasayfa Shiba Inu Haberleri Balinalar Bu Altcoin’den İstiflemeye Başladı

Balinalar Bu Altcoin’den İstiflemeye Başladı

Shiba Inu Haberleri

Balina hareketlerini takip eden web sitesi WhaleStats'a göre, en iyi Ethereum balinaları artık USDC ve USDT'den daha fazla bu altcoin'e sahip.

Balinalar Bu Altcoin’den İstiflemeye Başladı

Balina hareketlerini takip eden web sitesi WhaleStats'a göre, en iyi Ethereum balinaları artık USDC ve USDT'den daha fazla Shiba Inu (SHIB) altcoinine sahip. En büyük Ethereum balinaları listesinde balinalar SHIB tokenlerinin yaklaşık %20'sine sahipken, USDC %16,78 ile ikinci ve USDT %13,56 ile üçüncü geldi. Bitpanda Ekosistemi (BEST) %6,37 ile dördüncü sırada yer alıyor.

Gelişme, son piyasa çöküşüne rağmen Shiba Inu'ya olan ilginin ETH balinaları arasında azalmadığını gösteriyor. SHIB piyasa duyarlılığı da balinalardan ve sıradan insanlardan gelen ilgiyle dolup taşıyor ve her dipte balinalar satın alım yapıyor. Shiba Inu fiyatı dün %46 yükseldi, fiyatından bir sıfır sildi. Bununla birlikte, köpek temalı token bugün soğudu, ancak büyük kripto paralar düşmeye başlarken hala 4 sıfırlı rakamlarda bulunuyor.

SHIB ne kadar dört sıfırda işlem görüyor ancak fiyatına bir sıfır ekleme yolunda ilerliyor. Shiba Inu fiyatı son 24 saat boyunca çift hanelerde sabit kaldı. Fiyattaki sıçrama topluluğa yeni bir soluk verdi ve kripto Twitter'da trend oldu.

Balinalar Bu Altcoin’den İstiflemeye Başladı

Shiba Inu'ya Duyulan Hala Talep Sağlam 

Shiba Inu, bu yılki düşüş trendine rağmen satın alım baskısı içinde. Balinaların neredeyse her hafta SHIB satın aldığına dair haberler var ve bu harika bir yatırım gibi görünüyor. Yatırımcılar hala SHIB'i mevcut fiyatlardan almak için çok ucuz görüyorlar. SHIB'in bir gün Dogecoin'in performansını yansıtabileceğine ve sonunda 1 doları geçebileceğine inanıyorlar. Ayrıca, Certik'e göre yatırımcıların yaklaşık %26'sı SHIB'i bir yıldan daha fazla bir süreliğine elinde tutarken, %51'i 6 ila 12 ay arasında SHIB’e sahip. Coinbase'de SHIB için ortalama bekleme süresi de yaklaşık 4,5 ay civarında bulunuyor.

SHIB ayrıca 2022'de her gün 3.000 ila 8.000 yeni yatırımcıyı bünyesine katıyor. Rakamlar, 2. katman çözümü Shibarium piyasaya sürüldüğünde daha da artabilir. Shibarium'un ne zaman piyasaya sürülebileceği bilinmiyor ancak bunun sürdürülebilir bir şekilde fiyat artışına yardımcı olacağı tahmin ediliyor.

Balinalar Bu Altcoin’den İstiflemeye Başladı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)