Anasayfa Altcoin Balinalar Bu Altcoin'den Uzaklaşıyor: Veriler Adeta ''Dip'' Yaptı...

Balinalar Bu Altcoin'den Uzaklaşıyor: Veriler Adeta ''Dip'' Yaptı...

Altcoin

En az 1 milyon dolar değerinde ETH içeren balina işlemleri ayın ilk gününde 672 iken an itibarıyla 95'e kadar düştü. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor?

Balinalar Bu Altcoin'den Uzaklaşıyor: Veriler Adeta ''Dip'' Yaptı...
Hızlı İçerik

Ethereum (ETH), geçen hafta 1.800 doların üzerinde konsolide olurken, varlık balina aktivitesinde önemli bir düşüşe tanık oldu. 

Piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum (ETH) balinalarının etkinliği sürekli olarak aşağı yönlü bir ivme içinde. Ethereum (ETH) balinaları, 1 Ağustos'ta her biri en az 100.000 ABD doları değerinde olan 3.976 işlemi tamamladı.

Balinalar Bu Altcoin'den Uzaklaşıyor: Veriler Adeta ''Dip'' Yaptı...

Bu yazının yazıldığı sırada Santiment, son 24 saatte bu türden yalnızca 744 işlem kaydetti. Benzer şekilde, en az 1 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) içeren balina işlemleri de ayın ilk gününde 672'den bu yazının yazıldığı tarihte 95'e düştü.

Kız Arkadaş Vakası!

Öte yandan bir Ethereum (ETH) balinası nd4.eth, "kız arkadaşının" kendisini "aldattığı" iddiasının ardından ölü bir cüzdana 2.500 kripto para gönderdi. Yakılan token değeri şu anda 4,5 milyar doların üzerinde. Zincir üstü veriler, nd4.eth'in hala 32 farklı kripto varlığına ve bir CryptoPunk NFT'ye sahip olduğunu gösteriyor. (hepsi yaklaşık 196.000 dolar değerinde)

Ayrıca Santiment verileri, borsalar dışındaki Ethereum (ETH) arz miktarının Mart ayından bu yana sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını gösteriyor. Verilere göre, 35,9 milyon kripto para, uzun vadeli birikim belirtileri gösteren, değiş tokuş dışı adreslerde oturuyor.

Ethereum (ETH), geçen haftadan itibaren 1.825$ ile 1.870$ arasında konsolide oluyor. Lider altcoin, son 24 saatte %0,2 arttı ve yazımız sırasında yaklaşık 1.830 dolardan işlem görüyordu diyebiliriz.

Balinalar Bu Altcoin'den Uzaklaşıyor: Veriler Adeta ''Dip'' Yaptı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar