Anasayfa Altcoin Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir

Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir

Altcoin

Popüler altcoin, geçtiğimiz ay boyunca fiyat akışının ortasında, son birkaç gün içinde balina işlemlerinde bir artış kaydetti. İşte tüm detaylar...

Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir

Blockchain izleme ölçümleri sunan bir platform olan Whale Alert , yakın zamanda Ripple Labs tarafından desteklenen bir kripto para birimi olan XRP tokeninin yörüngesindeki balina aktivitesindeki artışı kapsayan verileri ortaya çıkardı.

Verilerin açıklanmasının ardından token, blockchain evrenindeki kripto piyasası meraklıları arasında önemli bir ilgi kazanmış gibi göründü. Ayrıca balina faaliyetlerindeki artışın ortasında XRP fiyatı bugün, yani 6 Aralık itibarıyla marjinal bir düşüş yaşadı.

XRP Balina İşlemleri: Ayrıntılı Bir Rapor

Whale Alert tarafından açıklanan verilere göre, büyük miktarlarda XRP aktaran iki işlem hem tüccarların hem de yatırımcıların dikkatini çekti. İlk işlemde 23,80 milyon XRP'nin bilinmeyen bir cüzdandan dijital varlık borsası Bitstamp'a aktarıldığı görüldü. İlginç bir şekilde, bilinmeyen cüzdan r4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn'nin yaklaşık 8 saat önce yukarıda belirtilen transferi gerçekleştirdiği kaydedildi. 

Dahası, aynı cüzdan adresinin son birkaç gün içinde muazzam miktarda XRP'yi merkezi borsalara (CEX) taşıdığı gözlemlendi. Ayrıca kripto meraklıları arasında merak uyandıran ikinci işlem, Ripple'dan bilinmeyen bir cüzdana 60 milyon XRP gibi devasa bir miktar aktardı.

Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir

Verilere göre, bilinmeyen cüzdan adresi rP4X2hTa7A…7XZ63sKxv3, bugün Ripple'dan 37,03 milyon dolar tutarında 60 milyon XRP aldı. İlginç bir şekilde, bu cüzdan adresinin bile son birkaç gün içinde büyük miktarlarda XRP aldığı kaydedildi.

Bildirildiğine göre, Ripple destekli kripto para birimi son birkaç gün içinde balina aktivitesinde muazzam bir artışa tanık oldu.

XRP Fiyatı Düşüyor!

Bu yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı son 24 saatte %0,36 oranında hafif bir düşüş kaydederek 0,6182 dolar olarak değerlendirildi. Ayrıca 24 saatlik işlem hacmi de %17,85 düşüş yaşayarak 1,55 milyar dolara ulaştı. Ancak tokenin fiyatı, piyasa grafiklerine göre haftalık %1,16 artış kaydetti.

Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir

Ayrıca, Egrag Crypto'nun Ripple destekli kripto para birimine ilişkin son analizi, 2 haftalık XRP/USD grafiğinde 21 EMA ile 55 MA arasındaki yükseliş eğilimine dayalı olarak potansiyel olarak önemli bir fiyat artışı olduğunu gösteriyor. Analist, tokenin yörüngesini çözmek için bu geçişi takip eden iki önemli haftalık mumun önemini vurguluyor.

Kaynak: CoinGape

Balinalar Bu Altcoin'i Terk Ediyor! Fiyat Çakılabilir içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan