Anasayfa Altcoin Balinaların Güçlü Bir Şekilde Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi!

Balinaların Güçlü Bir Şekilde Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi!

Altcoin

Balinaların biriktirdiği Polygon (MATIC), fiyat bakımından kayda değer bir artış yaşadı.

Balinaların Güçlü Bir Şekilde Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi!

Polygon'un yerel kripto para birimi MATIC, kripto para piyasası rallisine katıldı. MATIC fiyatı yüzde 7,8 artarak 0,81 dolar seviyesini geçti. Bununla birlikte MATIC, haftalık kazancını yüzde 22'ye, aylık kazancını ise yüzde 45'e çıkardı.

Zincir üstü veriler, MATIC balina birikiminin son birkaç haftadır güçlü bir şekilde devam ettiğini gösteriyor. Santiment tarafından bildirildiği üzere, MATIC fiyatı 0,80 dolara yükseldi ve sadece üç hafta içinde piyasa değerinde yüzde 54'lük bir artış yaşadı. Geçtiğimiz iki hafta boyunca 100 bin ile 10 milyon adet arasında MATIC tutan cüzdanlar, bu yükselişin desteklenmesinde önemli bir rol oynadı.

Balinaların Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi: Bu Seviyeleri Gördü...

6 Kasım'da MATIC fiyatı, 22 aylık düşüş trendinden kurtularak önemli bir hamle yaptı. Alım ivmesi devam ederse MATIC fiyatı, potansiyel olarak yüzde 15 artabilir ve 0,9 dolarlık bir sonraki önemli direnç bölgesini hedefleyebilir. Bunun ötesinde MATIC fiyatı, 1 dolara kadar yükselebilir.

MATIC işlem hacmi ise önemli ölçüde artarak 530.650.670 dolara ulaştı ve son 24 saat içinde tam olarak yüzde 49'luk bir artış gösterdi.

Polygon'un Yeni İş Birliği

Balinaların Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi: Bu Seviyeleri Gördü...

Polygon Labs ve NEAR Vakfı, Wasm blockchain'ler için özel olarak tasarlanmış bir sıfır bilgi (ZK) kanıtlayıcısının geliştirilmesinde iş birliği yapmak üzere güçlerini birleştirdi. Bu zkWasm kanıtlayıcısı, Wasm tabanlı zincirler ile genişleyen Polygon CDK zincirleri ağı da dâhil olmak üzere Ethereum ekosistemi arasında çok önemli bir bağlantı görevi görüyor.

Bu stratejik ortaklığın bir parçası olarak NEAR Vakfı, Polygon CDK'ya (Zincir Geliştirme Kiti) temel katkıda bulunanlardan biri haline gelmiştir. zkWasm kanıtlayıcısı, Ethereum platformunda ZK destekli Layer-2 çözümlerinin oluşturulmasını ve piyasaya sürülmesini basitleştiren kapsamlı bir açık kaynaklı yazılım bileşenleri seti olan Polygon CDK'yı kullanan geliştiricilerin esnekliğini daha da artırıyor.

WebAssembly (Wasm), web tarayıcılarında karmaşık programları yürütmek için yaygın olarak benimsenen bir yapı olarak duruyor. Böylece yerel bilgisayar uygulamalarına benzer bir performans sağlıyor ve çeşitli popüler web tabanlı hizmetlerin temelini oluşturuyor. Wasm Sanal Makinesi, aynı zamanda Near ve Polkadot gibi blockchain platformlarında bir çalışma zamanı olarak işlev görerek kendisini Ethereum Sanal Makinesi'nden ayırmaktadır.

Kaynak: CoinGape

Balinaların Güçlü Bir Şekilde Biriktirdiği Bu Altcoin Roketledi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar