Kripto Para Haberleri

Balinaların kripto paralarda etkisi artıyor

Kripto para balinalarının etkisi kripto para pazarı yükselmeye devam ettikçe daha fazla artmakta. Yatırımcıların çok fazla balinalar konusunda bilgisi olmasa da çoğu yatırımcı artık kripto para birimi yatırımlarını asıl kontrol edenin kendileri değil, balinalar olduğunu anlar duruma geldi. Bitcoin satın alan yatırımcıların sayısı artmasına rağmen balinaların sayısı aynı kalabiliyor. Balinalar sayıları aynı kalsın veya artsın farketmiyor, kripto para piyasasını kontrol etmeye daha güçlü adımlar ile devam ediyorlar. Bitcoin fiyatının yükselmesi, düşmesi balinalar tarafından istendiği zaman değil, piyasada genel olarak yatırımcıları yönlendirebilecek oldukları zamanlar kontrol edilebiliyor.

Kripto para birimi balinalarının beklemedikleri ve istemedikleri hiçbir şey kripto para piyasasında olmuyor. Bazen fiyatlar 1.000 dolar birden düşüşe geçerken, bazen 1.000 dolar birden artabiliyor. Kripto para balinalarının beklenmedik bu hamleleri sonrasında yatırımcılar genelde satış yapmayı veya alım yapmayı tercih ediyorlar ve piyasada kripto para birimi yatırımcısı balinalar istediklerini başarmış ve isteklerini yerine getirmiş oluyorlar.

Bitcoin fiyatını yükseltende, düşürende kripto para birimi yatırımcıları ve kripto para balinası yatırımcı kişilerin yaptıkları hareketler olmakta.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu