Coin Fiyatı

Bancor (BNT) Fiyatı ve Grafiği – 1 BNT Kaç TL Kaç Dolar?

Bancor (BNT) Nedir?

Bancor (BNT) kullanıcıların farklı kripto paraları Coinbase ya da Binance gibi merkezi kripto para borsalarında değiştirmek yerine doğrudan ve anında dönüştürmelerine olanak tanıyan bir blok zinciri protokolüdür.

BNT ise Bancor ağında kullanılan yerel kripto para birimidir ve Bancor Network Token olarak adlandırılır. Bancor (BNT) web sitesine göre; “Bancor, Ethereum ve blok zincirler arasında otomatik, merkezi olmayan alışverişi sağlayan bir zincir üstü likidite protokolüdür.”

Genel olarak projenin amacı, Bancor Network Token (BNT) olarak adlandırdıkları sanal bir rezerv para birimi ve fiyatların ve işlem hacimlerinin protokol aracılığıyla otomatik olarak kontrol edildiği otomatik bir değişim mekanizması oluşturarak aracıları ortadan kaldırmaktır.

Bancor (BNT)

Bancor (BNT) Hangi Borsalarda Bulunur?

Bancor (BNT) şu anda Binance, Coinbase, OKEx, Huobi Global ve FTX gibi borsalardan satın alınabilir. Bu borsalara ek olarak Bancor (BNT) 100’den fazla borsada listelenmiştir. En yüksek Bancor (BNT) hacmi şu anda Binance borsasında BNT/USDT çiftindedir.

Son Dakika Bancor (BNT) Fiyatı 2021

Son dakika Bancor (BNT) fiyatı: 1 BNT şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca 1 BNT şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Bancor (BNT) düşük fiyatlı kripto paralardan biridir ve tüm zamanların en yüksek seviyesi şu anda 10 dolardır.

Bancor (BNT) Piyasa Değeri

Bancor (BNT) piyasa değeri: Bancor (BNT) şu anda dolarlık piyasa değerine sahiptir. Böylece Bancor (BNT) piyasa değeri ile en büyük ilk 100 kripto para arasındadır. Güncel sıralaması 87’dir.

Bancor (BNT) Hacmi

Bancor (BNT) hacmi şu anda dolardadır. Bu 24 saatlik Bancor (BNT) hacminin büyük bir çoğunluğu Binance borsasındadır. Binance’dan sonra en yüksek hacim Coinbase borsasındadır.

Bancor (BNT) Grafiği

Bancor (BNT) grafiği aşağıdaki gibidir. Bancor (BNT) fiyatı bu grafiğe bakacak olursak 10 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden bir hayli geridedir. Güncel fiyatı ile Bancor (BNT) piyasada bulunan düşük fiyatlı kripto paralardan biridir. Fiyat ne kadar düşük gibi görünse de Bancor (BNT) şu anda en dip seviyesinin %2.500 üzerindedir.

Bancor (BNT) Alınır mı?

Bancor (BNT) merkezi olmayan kripto para borsalarında işlem yapmak istemeyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Sizde böyle biriyseniz ve Bancor ağının sunduğu özellikleri denemek istiyorsanız Bancor (BNT) alabilirsiniz. Ayrıca Bancor (BNT) ağındaki toplam kilitli değer şu anda 1 milyar doların üzerindedir. Bu değerin büyük bir kısmını Bancor (BNT) tokenleri oluşturmaktadır.

İlgili İçerik: Bancor (BNT) Nedir, Nasıl Alınır?

Bancor (BNT) Madenciliği

Bancor (BNT) madenciliği yapılamaz. Bunun yerine Bancor (BNT) yerel ağ sistemlerinde staking yapılarak elde edilebilir. Peki, Bancor (BNT) staking nasıl yapılır?

  • Adım 1: app.bancor.network/eth/pool adresine gidin ve Metamask veya başka bir Web3 cüzdanınızı bağlayın.
  • Adım 2: Bir Havuza Katılın ve ardından likidite eklemek istediğiniz havuzu seçin.
  • Adım 3: Tedarik etmek istediğiniz token miktarını girin. Widget, havuzun her iki tarafında ne kadar BNT ve TKN tedariği yapmanız gerektiğini otomatik olarak hesaplayacaktır.
  • Adım 4: Tedarik’e tıklayın, açılır pencerede işlemi gözden geçirin ve Onaylaya tıklayın.
  • Adım 5: Metamask işlemini onaylayın ve işlem sistem tarafından onaylandığında, havuzdaki payınızı temsil eden havuz tokenlerinden kazanacaksınız.

Bancor (BNT) Yorumları

Bancor (BNT) yorumları:

Bancor (BNT), ERC-20 tabanında çalışan blockchain ağı ile kripto paralar arasında geçişi sağlamaktadır. Bu geçiş bancor’un kendi varlık havuzundan yapılmaktadır. Kullanıcılar herhangi bir kripto para birimini Bancor ağından istediği bir kripto para birimine dönüştürebilir. Bu dönüşüm için Bancor’un kendi varlık havuzu olduğu için alıcı veya satıcı kavramlarına gerek yoktur. Dönüştürmek istediğiniz kripto para için bir satıcı bulmanıza ve bir satıcı ile denk gelmeyi beklemeniz bile gerekmez. Varlık havuzunda bulunan kripto paralardan değişim anında yapılır. Elde ettiği gelir sayesinde Bancor (BNT) tokenlarinin değeri artmakta veya azalmaktadır. DeFi projelerinden olsa da bir nevi merkezi yapısı da vardır.

Bancor (BNT) kullanıcılarına sahip oldukları kripto paraları istedikleri parayla ve aracılara ihtiyaç duymadan anında takas etme şansı sunan tamamen merkezi olmayan bir ağdır. Bancor protokolü, akıllı sözleşmeleri likidite ağına bağlayan bir sistem kullanır. Likidite ağında toplanan kripto paralar sayesinde tokenlerin ticareti çok hızlı bir şekilde gerçekleşir.

İlgili İçerik: Bancor (BNT) Yorum ve Tahminleri 2021

Bancor (BNT) Geleceği 2021

Bancor (BNT) DeFi sektörünün geleceği parlak olduğu için ilerleyen aylarda başarılı bir kripto para olabilir. Özellikle aracıları aradan çıkarmaya odaklandığından dolayı Bancor (BNT) gerçekleştirdiği işlemler ve protokolde bulunan toplam kilitli değer açısından benimsenme kazanabilir. Böyle bir durumda Bancor (BNT) fiyatı da olumlu bir şekilde etkilenecektir.

Bancor (BNT) Güvenilir midir?

Bancor (BNT) şimdiye kadar güvenilir bir proje olarak adlandırılmıştır. Yine de geçmişte Bancor (BNT) çeşitli yönlerde eleştirilmiştir. Kısaca buna bakalım:

9 Temmuz 2018’de, Bancor’un ağındaki bir kripto para cüzdanı ele geçirildi ve bu da 12,5 milyon dolar değerinde Ethereum ve 1 milyon dolar değerinde Pundi X tokeninin çalınmasına neden oldu. Hacker’lar başlangıçta 23,5 milyon dolar çaldı, ancak 10 milyon dolar geri alındı ve hiçbir müşteri cüzdanı ihlal edilmedi. Daha sonra Bancor (BNT), fonları dondurarak 10 milyon dolarlık BNT kripto tokenlerinin çalınmasını engelledi ve bu da eleştirmenlerin Bancor (BNT) projesinin ademi merkeziyetçiliğine ilişkin sorularını gündeme getirdi.

Yukarıdaki gibi nedenlerden dolayı Bancor (BNT) eleştiriliyor. BNT ağı ilerleyen vadede başarılı adımlar atarsa bu sorunları çözebilir.

Bancor (BNT) Nereden Satın Alabiliriz?

Bancor (BNT) satın almak için en iyi iki borsa Binance ve Coinbase’dir. Binance ve Coinbase kripto para sektöründeki en iyi borsalardır. Bu 2 borsaya ek olarak Bancor (BNT) 100’den fazla borsada işlem görmektedir. Bancor (BNT) şu anda USDT, USD, BTC, ETH, EUR ve GBP karşısında işlem görmektedir.

Bancor

1 Bancor (BNT) Kaç TL?

1 Bancor (BNT) kaç TL? Bancor (BNT) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Bu fiyatlanma ile BNT Türkiye’de alınabilecek en iyi altcoinlerden biridir. Bancor (BNT) fiyatının en yüksek seviyesi 86 Türk lirası civarındadır.

1 Bancor (BNT) Kaç Dolar?

1 Bancor (BNT) kaç dolar? Bancor (BNT) şu anda dolardan işlem görüyor. Böylece Bancor (BNT) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10 dolardan %70 geridedir. Yine de sadece bu yıl güncel fiyatlardan Bancor (BNT) yatırımcılarına %132 getiri sağlamıştır.

Bancor (BNT) Yükselir mi?

Bancor (BNT) fiyatının yükselme ihtimali vardır. Tabi, bunun tam tersi de gerçekleşebilir. Bancor (BNT) fiyatının yükselmesi için kripto para piyasasının toparlanması gerekiyor. Bancor (BNT) fiyatının yükselmesi için projenin yeni bir ortaklık kurması, merkezi olmama eleştirilerini çürütmesi ya da ağı başarılı bir şekilde güncellemesi gibi etmenler etkileyecektir. Tam tersi bir durumda ise Bancor (BNT) fiyatı keskin bir şekilde düşebilir.

Bancor (BNT) Ne Zaman Çıktı?

Bancor (BNT) 2017’de piyasaya çıktı. Böylece Bancor (BNT), birden fazla kripto para biriminden yararlanan platformların bugün olduğundan daha az yaygın olduğu bir dönemde çıkan köklü otomatik piyasa yapıcılarından biridir.

Bancor (BNT) platformu 2020’de büyük bir revizyondan geçti. En son sürüm olan Bancor V2, platformda tokenlerini kilitleyen tüccarlar ve kullanıcılar için çeşitli iyileştirmeler sunuyor.

Bancor (BNT) Kurucusu Kim?

Bancor (BNT) 2017 yılında Eyal Hertzog, Yudi Levi, Galia ve Guy Benartzi tarafından kuruldu. Bancor (BNT) adı 76 yıl önce uluslarüstü bir para birimini Bancor (BNT) olarak tanımlayan John Maynard Keynes’e ithafen seçildi.

Eyal Hertzog, Bancor (BNT) ve BNT ağını kullanan diğer ürünlerin ürün mimarıdır. Guy Benartzi, Bancor’un CEO’sudur. Yudi Levi, Bancor (BNT) CTO’sudur.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 6 Puan: 4.8]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu