Anasayfa Rehber Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Rehber

Barimeks nedir? Barimeks güvenilir mi? Barimeks ne işe yarar? Barimeks nasıl kayıt olunur? Barimeks kullanıcı yorumları ve çok daha fazlası içeriğimizde...

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Bitcoin ve Altcoin kripto para birimlerinin değer kazanması ve değer kazanması ile beraber yatırımcılara güven sunması kripto borsası kavramlarının çok daha iyi bilinmesine, sayısının artmasına neden oldu. Kripto para borsalarından biri de Barimeks’dir.

Barimeks Nedir?

Barimeks bir kripto para borsasıdır. Kripto para üzerinden gelir elde edebilmek için alış ve satış işlemlerinde yardımcı platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Yatırım yapabileceğiniz kripto para birimlerini bu kripto para borsaları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks Ne İşe Yarar?

Barimeks bünyesinde bulundurduğu Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) kripto para birimlerinin alış – satış işlemlerinde yardımcı olan platformdur. Bununla da kalmayıp kripto para sektörüne yeni giriş yapan yatırımcı için basit görünüm ile de hitap ettiği kitleyi arttırmayı hedeflemiştir. Kolay görünümü ile istediğiniz zaman sadece alış ya da satış miktarını girmeniz yeterlidir. Aynı zamanda gelişmiş görünümle en iyi şekilde analizlerinizi yapabilir, geçmişe dayalı düşüş veya yükselişlere göz atabilirsiniz.

Barimeks Nasıl Kayıt Olunur?

Barimeks kripto para borsasında yeni bir üyelik açmak fazlasıyla kolay bir işlemdir. Barimeks kayıt oluşturmak için Barimeks’in web sitesine gitmeli ve üst sağ kısımdan hesap oluştur butonuna tıklanmalıdır. Gelen ekranda istenilen bilgilerin girilmesi ile üyelik işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanır ve kripto para alışverişi için hazır hale gelirsiniz.

Barimeks Avantajları Nelerdir?

Barimeks 2019 yılında sektöre atılmış bir kripto para borsasıdır. Bu borsa içerisinde yer alan ekip ve 3 kişinin yönettiği ortakların tecrübesi ile bilinmektedir.

Barimeks birçok kripto para borsasında olduğu gibi farklı görünümlerle müşteri kitlesini geniş tutabilmeyi başarmıştır. Kripto paralar hakkında çok bir tecrübeye sahip olmayan, hızlı işlemler yapabilmek isteyenler için basit görünümü ile işlemleriniz kolayca tamamlanabilmektedir. Gelişmiş görünüme sahip arayüzü ile de tecrübeli yatırımcıları bünyesinde bulundurmayı ihmal etmemektedir. Bu 2 farklı görünümüyle avantajı elde tutan Barimeks her geçen gün kalitesini arttırmayı hedefleyen tutumuyla da ön plana çıkıyor.

Barimeks Dezavantajları Nelerdir?

Barimeks diğer birçok kripto para borsasına nazaran bünyesinde çok daha az kripto para birimine sahiptir. Barimeks dezavantajlar arasında çeşitliliğin az olması gösterilebilir.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks Kullanıcı Yorumları

Barimeks kullanıcı yorumları için birtakım şikâyet ve forum sayfalarına göz atmanız yeterli olacaktır. Bu siteler aracılığıyla kullanıcı yorumlarından esinlenebilir ve kripto para borsası Barimeks hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Barimeks Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Barimeks hesap silme işlemi nasıl yapılır? Konusu hakkında net bir bilgi bulunmasa da diğer birçok kripto para borsalarında olduğu gibi iletişime başvurularak sorun ortadan kaldırılabilir. Barimeks üzerinden hesap silmek için menüde yer alan yardım kısmından yardım talebi oluşturabilir ve hesap silme isteğinde bulunabilirsiniz.

Barimeks Güvenilir mi?

Yapılan işlemlerin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesindeki önemli etmenlerden biri profesyonel ve tecrübeli bir kadronun bulunmasıdır. Uzun süredir bilişim sektöründe hizmet vermekte olan üç ortak kurucu Barimeks’in güvenli olması için birtakım önlemler alıp bu önlemleri devam ettirmektedir.

Barimeks En Az Ne Kadar Para Yatırılır?

Barimeks ile kripto para alımı yapabilir ve yatırımlarınızdan kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Fakat bunun için hesabınıza para yatırmanız sonrasında kripto para alımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Barimeks para yatırmak için bir alt limitte bulunmaktadır. Barimeks en az para yatırma miktarı 50 TL’dir.

Barimeks Komisyon Oranları

Barimeks üzerinden yapacağınız yatırımlarda birçok işleminiz küçük komisyon oranları ile gerçekleşmektedir. Barimeks komisyon oranları 30 günlük işlem hacmine göre de değişiklik göstermekte. 30 günlük işlem hacmi 500,000.00 TL’ye kadar olan işlemlerde piyasa yapıcı %0.10, piyasa alıcı %0.20 olarak belirlenmiştir. Diğer işlem hacminde yapılan komisyon ücretlerini güncel bir şekilde öğrenebilmek için internet sitelerinde “Ücretler” kısmına göz atmalısınız.

Barimeks’in bünyesinde bulundurduğu Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ya da Türk Lirası için herhangi bir yatırma komisyon ücreti bulunmamaktır. Ücretsiz bir şekilde yapacağınız para yatırma işleminin yanı sıra Türk Lirası çekme işleminde de ücret alınmamaktadır. Bitcoin’de çekim ücreti 0.0001 BTC Tether’de ise 2.0 USDT gibi bir işlem ücreti bulunuyor.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks Nasıl Kullanılır?

Barimeks kullanımı bakımından bir hayli basit bir o kadar da gelişmiş görünüme sahip arayüzü ile dikkat çekmektedir. Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) kripto para birimlerinde alış ya da satış işlemleri yapmayı ya da bu para birimlerinde analizler gerçekleştirmeyi istiyorsanız yeni bir üyelik açmakla başlayabilirsiniz. Yapacağınız para yatırma işlemi sonrası ana sayfadan kripto para birimlerini seçebilir, seçtiğiniz birimi de istediğiniz miktar kadar alım işlemi yapabilirsiniz. Yatırımlarınızın değerlenmesi ile birlikte satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Barimeks Kimin?

Ahmet Bahadır Bozdağ, Uğur Özmen Oktay ve İbrahim Demir’in yer aldığı üst düzey tecrübeli 3 isim Barimeks’in kurucu ortaklarındandır. Yazılım ve bilişim alanında gösterdikleri çalışmalarla da dikkat çeken bu 3 isim 2019 yılında kripto para borsası olarak başarılı bir platformu müşterilere sunmayı başarmıştır.

Barimeks Ne Zaman Kuruldu?

Barimeks 3 ortak ile beraber 2019 yılında kurulmuştur. Hızlı bir şekilde kripto para sektörüne girmiş ve kendini göstermeyi de başarmıştır.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks İletişim Numaraları

Barimeks iletişim numarası bulunmamaktadır. Ekip ile yapacağınız iletişimi site üzerinden yardım talebi oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz. İstek ve şikâyetleriniz için bu yardım talebinden faydalanabilirsiniz.

Barimeks Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Barimeks para yatırma işlemi için varlıklarım kısmında TL bölümünden yatır seçeneğine tıklanabilir. Bankaya yapılan havale/EFT talebi ile hesabınıza gerekli ödeme miktarı yapılmaktadır.

Barimeks Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Barimeks para çekme işlemi minimum 50TL’dir. Banka hesaplarınıza yapacağınız para çekme işleminde verdiğiniz banka bilgileri size ait olmalıdır. Türk lirası para çekme talebini oluşturmalı ardından email adresinize gelen onay mailini de kabul ederekten işlemi sonlandırabilirsiniz.

Barimeks Para Çekme Ücreti Ne Kadar?

Barimeks para çekme işlemi için bir alt limit bulunmaktadır. Türk Lirası çekme işlemlerinde en az 50 TL’lik işlem yapılabilmekte. Ayrıca Barimeks para çekme ücreti 3 TL’dir.

Barimeks Yaş Sınırı Var mı?

Barimeks yaş sınırı için belirli bir bilgi bulunmasa da kripto para borsalarında genel olarak 18 yaş sınırı koşulu bulunmaktadır. Bu yüzden üyeliğinizi ve kripto para işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız.

Barimeks Mesai Saatleri

Barimeks mesai saatleri için belirlenmiş bir aralık bulunmamaktadır. İletişim numaraları bulunmadığından sadece internet sitesi üzerinden yardım talebi oluşturulmaktadır. Yardım talebine verilecek cevabın hızı da değişiklik gösterebilir.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi?

Barimeks Binance Transfer Süresi Ne Kadar?

Barimeks’den Binance kripto para transfer süresi bilinememektedir.

Barimeks Bitcoin (BTC) Transfer Süresi

Barimeks Bitcoin (BTC) transfer süresi maksimum 5 dakikadır.

Barimeks Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır?

Barimeks Bitcoin (BTC) alımı için üyelik girişi yapmalı ve varlıklarım kısmından TL seçeneğinin yanındaki yatır butonuna basılmalıdır. BTC kripto para biriminin yer aldığı arayüzde istenilen miktarın ödemesi gerçekleştirildiğinde de Barimeks üzerinden BTC alımını gerçekleştirmiş olursunuz.

Barimeks Bitcoin (BTC) Nasıl Satılır?

Barimeks Bitcoin (BTC) satışı yapabilmek için sol üstten BTC kripto para birimini seçmeli ve gelişmiş görünüm ya da kolay görünümü seçerekten satmak istediğiniz BTC miktarını girmekle işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Barimeks Tether (USDT) Nasıl Alınır?

Barimeks Tether (USDT) alımı yapmak için bir Barimeks üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz bulunuyorsa üyelik girişinin yapılmasının ardından hesabınıza Türk Lirası yükleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında menünün sol üstünde yer alan Tether (USDT) seçilir ve arayüzden alış miktarı girilir. Böylece tether (USDT) alımı da son bulacaktır.

Barimeks Tether (USDT) Nasıl Satılır?

Barimeks Tether (USDT) satışı için ilk olarak üyelik girişinizi yapmanız hemen ardından sol üstte yer alan kripto para biriminizi USDT olarak belirlemelisiniz. Böylece gelen ara yüzden satacağınız miktarı girebilir ve kazancınızı elde edebilirsiniz.

Barimeks Nedir? Barimeks Güvenilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge