Barry Silbert: Kripto kışı artık yok!

1 Dakikada Okunabilir


DGG’nin kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, kripto para birimi yatırımcılarına seslendi. Büyük bir kripto para yatırımcısı olduğu bilinen DGG’nin kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, kripto para birimi yatırımcıları arasında adı ”seri yatırımcı” olarak biliniyor. Bugün özel bir açıklamasında kripto para kışının artık sona erdiğini açıklayarak sözlerini sürdüren Silbert, kripto para kışının artık sona erdiğini ve bu dönemde kripto kışının yaşanmadığını açıkladı. Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının artık bu dönem içerisinde kripto para kışından endişe etmemesi uyarısında bulunan DGG’nin kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, kripto para yatırımcılarını mevcut yatırımlarını devam etmelerinde herhangi bir düşüş beklentisinde olmadığını açıkladı.

Bitcoin ve altcoinler son 1 yıldır ciddi fiyat değişikliği yaşadı ve piyasa hacmi ciddi oranda değişti. Bazı kripto para birimlerinin değeri %80’den fazla düşüş yaşadı ve tüm bunlar sadece 1 yıl kadar kısa bi süre içerisinde yaşandı. Bu olaylar sonrasında kripto para birimi sahibi yatırımcılar ciddi bir piyasa kaybı yaşadıklarından ötürü endişe duyarken, bu dönemde ise kripto para birimlerini büyük düşüşler olabileceği endişesi ile satmak istediler. Bitcoin sahibi yatırımcılar, bu dönemde ciddi sorunlar yaşarken, artık yeni dönemde yatırımcıların kripto para kışından endişe etmemesi gerektiği belirtiliyor.

DGG’nin kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, bu konuda kendisinin piyasayı sürekli olarak izleyen ve büyük bir yatırımcı isim olarak adından söz ettiriyor ve kripto kışının bittiği açıklaması piyasaya güven veriyor.


error: Kopyalama Engellendi!