Analizler

Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek

Dispersion Holdings, Argo Blockchain kurucuları tarafından oluşturulan ve merkezi olmayan finans (DeFi) üzerine odaklanan bir yatırım şirketidir, şu anda Aquis Stock Exchange’de IPO çıkarmaya hazırlanıyorlar.

Dispersion Holdings yatırım şirketinin odaklandığı merkezi olmayan finans blok zincir ve kripto para birimi teknolojisinin kullanan yenilikçi bir teknolojidir. DeFi en hızlı, en ucuz, en verimli ve en güvenli bir şekilde çeşitli finansal hizmet sunar. Çoğu Defi uygulaması dünyanın en büyük 2. kripto para birimi olan Ethereum’un ağında oluşturulur.

Dispersion Holdings’in hedefinde birkaç adet çok büyük nokta var, bunlar; Birleşik Krallık, ABD ve Kanada gibi bölgelerde hızlı büyüyen finansal teknolojilerini geliştirmek. Şirket bu hedefini büyük yatırımlar ile tamamlamayı planlıyor. Böylece Dispersion Holdings risk sermayesi fonu hisselerini Aquis’de listeleyecek ve bunun olması için 25 milyon sterlin harcamaya hazır durumda. Dispersion Holdings böyle bir harcama yapmadan önce Novum Securities ve aracı Tennyson Securities aracılığıyla 200 milyon adet genel hisseyi hisse başına 5 sterlinden satışa sunarak 10 milyon sterlin toplamayı hedefliyor. Hisse satışlarının bu ayın sonlarına doğru başlaması planlanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyatı Ne Kadar? Ethereum Nedir? 1 Ethereum Kaç TL Kaç Dolar?
Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek –
Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek 4

Dispersion Holdings’in finansal teknolojinin geliştirilmenin hızlandırılması hakkında bahsettiği bir diğer şey de kâr fırsatlarını ve büyüme oranlarını artırmak için start-up’lara ve erken aşamalarda olan şirketlere yardım etmektir. Örneğin kısa bir sürede (Ocak ve Mart 2021 arası) popülerleşen kripto para şirketi Pluto Digital Assets, kripto para madencilik şirketi olan Argo Blockchain’den 40 milyon dolar yatırım almıştır.

Bugün Pluto Digital Assets start-up’ı aktif olarak London Aquis Exchange’de ATS (Alternatif Ticaret Sistemi) altında IPO yapmaya hazırlanıyor. Pluto Digital Assets’in ilk hedefi borsada listelenmek için FCA’dan izin almaktır. Dahası, bu adımı gerçekleştirmek için asıl karar Aquis’e kaldı, sonuçta Aquis her türlü detaya bakmayı seven ve planlarını hızlı bir şekilde yürürlüğe geçirmek isteyen bir rapor sistemine sahip.

İlginizi Çekebilir: Ethereum’a Günde 10 Dolar Yatırsaydınız Ne Olurdu?

Kanada’da Dispersion Holdings’in büyümesi hakkında konuşacak olursak, çoktan Ethereum ETF’si (ETHR) yapan ve herhangi bir komisyon olmadan müşterilerine sunan Toronto Stock Exchange (TSX)’den bahsetmemiz gerekiyor. Hatta Purpose Investments ve CI Global Asset Management’dan da gelecek Ethereum ETH’si TSX’de listelenecek.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 20 Mayıs 2020

Bunları ihraç eden kurum Evolve, 31 Mayıs 2021’e kadar rekabetçi avantajı elde etmek için ticari işlemlerden 0.75 üzerinde ücret almayacak ve hizmet ücretlerini azaltacak, ayrıca bunlar gerçek Ether ile desteklenmektedir.

Dispersion Holdings’in Kanadalı borsaya ilgileri çekmesi boşa atılan bir adım değildir. Bu platform Amerika kıtasında yer alan Bitcoin ve Ethereum ile desteklenen hisselerin ticaretinin yapılabildiği ilk platformdur.

Tüm bunlar Ethereum’u nasıl etkiliyor?

Yukarıdakilerin nedeni olarak Ethereum’un uzun süren bir düzeltme hareketinden sonra Bitcoin’den daha iyi bir konuma sahip olacağını söylemek güvenlidir. Bitcoin’in hakimiyeti kısa süre önce %50’nin altına düştü ve şu anda %48.8 civarında. Ethereum’un piyasa değeri 22 Nisan 2021’de 290.59 milyar dolarda tepe yaptı ve şu anda 271.06 milyar dolarda seyrediyor. Ethereum hala piyasadaki ikinci en büyük kripto para konumunu koruyor ve hatta BNB ile arasındaki farkı yaklaşık 200 milyar dolar açtı.

Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek –
Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek 5

Ethereum platformunda oluşturulan DeFi borsası Uniswap piyasa değeri açısından aynı şekilde bir büyüme sergiliyor.

Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek –
Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek 6

Ethereum’un asıl sorunu olan yüksek komisyon ücretlerine rağmen Ether hala çekici bir kripto para birimidir ve Ethereum ağında oluşturulan projeler geniş bir ölçekte sunuluyor. Bu yıl birkaç çok önemli ağ güncellemesi gelecek, bunlar Ethereum ağında kullanılan işlem ücreti olan “gas” miktarını azaltacak

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  4 Mart 2021 Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır?

Ethereum fiyat analizi

Teknik analize gelecek olursak Ethereum bugün kolayca vazgeçmeyeceğini kanıtladı ve çok önemli destekten sekti.

Başarılı Analist: Ethereum Hızlı Bir Şekilde 2600 Dolar Direncini Geçecek –
https://www.overbit.com/en/contracts/ethusd

Etheruem’un şu anda 2.280 dolarlık direnç seviyesinin üzerine olduğunu belirtmek çok önemlidir, Ether fiyatı bu direncin üzerinde kalmaya devam ederse büyük ihtimalle 2.500 dolar ve 2.600 dolara doğru bir yükseliş gelecektir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu