Altcoin Haberleri

Başarılı Analist: ”Sanırım Cardano’ya Dikkat Etmediniz”

Bu haftanın başlarında, kripto para varlık yöneticisi Grayscale Investments, dijital büyük sermayeli fonuna (GDLC) Cardano’yu (ADA) ekleyerek projeyi fonun üçüncü en büyük bileşeni olarak işaretledi.

Bununla birlikte, tüm bu gelişmelere rağmen, Cardano’nun vaat edilen gelişmeleri sağlamadaki eksikliklerine odaklanan çok az eleştirmen vardı.

İlginizi Çekebilir: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

IOHK CEO’su Charles Hoskinson tarafından Haziran 2020’den bu tweet’i düşünün.

Aynı şey, eleştirmenler tarafından, Cardano’nun iddia edilen her şey olmadığını ima ederek Hoskinson’ı yermek için bir temel olarak kullanıldı. Kripto varlıklar konusunda uzmanlaşmış bir New York girişim şirketi olan Placeholder’ın kurucu ortağı Chris Burniske, yukarıdaki tweet’te belirtilen hedefleri eleştirdi . “Bunlardan herhangi biri oldu mu?” Hoskinson’ın Haziran 2020 tweet’ini yeniden tweetleyerek sordu.

Charles Hoskinson’a yöneltilen başka bir tweet şöyle dedi:

Hoskinson, tweet’i kabul etmek ve hatta yanıtlamak için hızlı davrandı ve şunları söyledi:

Cardano’da binlerce varlık var. Sanırım dikkat etmemişsin. Tonlarca geliştirici öğrenme, eğitim, yazma. Çok sayıda başlatma uygulaması.”

Hoskinson, çok beklenen Mary hard forkunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra Mart ayında hisse ispatı blok zinciri yerel jetonları eklediğinden iddialarında tamamen yanlış değildi.

Ancak, zincirin tepesinde verilen tokenlerin çoğu, herhangi bir etkinliğe neredeyse hiç tanık olmuyor. Cardano blok zincirinde 6859 listelenmiş varlık varken, bu tokenlerden sadece ikisi saniyede 10.000’den fazla işlemle kayda değer işlem etkinliğine sahiptir. Bunlar sırasıyla 12.649 ve 10.686 işlemi oluşturan uzay paraları ve ADAX’tır.

Başarılı Analist: ''Sanırım Cardano'ya Dikkat Etmediniz'' - Koinbox.Net

Sözde “Ethereum katili”, akıllı sözleşme yeteneklerini Eylül ayı başlarında kullanıma sunacak gibi görünüyor. Bu entegrasyon, Cardano’yu Dapps ile daha uyumlu hale getirecek ve aynı zamanda Ethereum, Solana ve Polkadot’a karşı rekabet etmesine yardımcı olacaktır .

Şüpheciler hareketsiz kalırken, birçoğu Cardano’yu hayalet blok zinciri olarak bile adlandırdı . Öte yandan Cardano, kripto para birimi topluluğunda trend oldu. LunarCrush, platformunda son zamanlarda Cardano “günün kripto parası” olarak adlandırılan kripto yatırımcılarına, fonlarına ve borsalarına topluluk iç öngörüleri sunan bir platform.

Başarılı Analist: ''Sanırım Cardano'ya Dikkat Etmediniz'' - Koinbox.Net
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu