Bitcoin Haberleri

Başarılı CEO: Elon Musk Bitcoin’e geri dönecek!

Ark Investment CEO’su Cathie Wood, BTC’nin 500.000 dolara yükseleceğine inanıyor ve Bitcoin madencilik sektörünün yenilenebilir enerjiyi giderek daha fazla benimsediğini söylüyor.

Cathie Wood: Elon Musk Bitcoin’e geri dönecek

elon musk btc

Ark Investment Management CEO’su Cathie Wood, tartışmalı Tesla CEO’su ve Dogecoin savunucusu Elon Musk’ın Bitcoin ve kripto para madencilik sektöründe yenilenebilir enerjinin daha fazla benimsenmesi için bir kez daha Bitcoin’i kucaklayacağına inanıyor.

Elon Musk ve Bitcoin topluluğu arasındaki ilişkilere rağmen Cathie Wood; “Elon geri dönecek ve Bitcoin ekosisteminin bir parçası olacak.” dedi. Başarılı CEO’nun bu yorumları, Ark’dan Sam Korus’un sistemin etkinliğinin tarihsel testine izin vermek için firmanın “açık kaynaklı Solar + Pil + Bitcoin madencilik modeli” güncellemesini yayınlamasıyla aynı gün geldi.

Sam Korus:

Bu paket, Bitcoin ayı piyasası ya da boğa piyasasından bağımsız olarak Bitcoin madenciliği için ek güneş ve pil kurulumlarını teşvik edebilir. Bir sonraki adım, ev düzeyinde güneş + pil + Bitcoin madenciliğini boyutlandırmaktır.

Elon Musk bu gönderiye yanıt vererek, böyle bir sistem zaman içinde başarılı olsa da Bitcoin’in hash oranındaki son “aşırı” büyümenin yenilenebilir enerji kaynakları tarafından desteklenemeyeceğini belirtti. Daha sonra Elon Musk, hash oranına göre en iyi 10 maden havuzunun enerji kaynaklarının denetlenmiş dökümlerini yayınlamalarını istedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Türkiye, Avrupa'da Bitcoin lideri!

Cathie Wood’un yenilenebilir enerjinin yakında kripto para madencilik sektörünü besleyen enerjinin daha büyük bir kısmını temsil edeceğini öngörmesiyle, başarılı CEO fiyatların son keskin düşüşü rağmen fiyatı ilerleyen zamanlarda hala 500.000 dolara çıkacağını düşünüyor.

Cathie Wood, piyasaları “teslim olma aşamasına” girmiş olarak nitelendirdi ve şu anın “satın almak için gerçekten harika bir zaman” olduğunu iddia etti: “Bir pazar çok duygusal hale geldiğinde ne kadar düşük olduğunu asla bilemezsiniz.”

Cathie Wood: Bitcoin ETF’si gelecek!

Son kripto para düşüşü, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Bitcon’de u-dönüşü yapması ile hızlandı ve son günlerde Elon Musk, Bitcoin madenciliğinin çevresel etkilerini eleştirdi. Carhie Wood ayrıca, ağır piyasa geri çekilmesinin ABD düzenleyicilerinin bir Bitcoin borsa yatırım fonunu veya ETF’sini onaylama olasılıklarını iyileştirdiğine inanıyor ve devam ederek: “Bu düzeltmeyi yaptığımıza göre Bitcoin ETF olasılıkları şimdi artıyor.” dedi.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu