Bitcoin Haberleri

Başarılı fon yöneticisi Bitcoin almanın en iyi zamanını açıkladı

Başarılı fon yöneticisi Vailshire Capital, Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyelerinden sonra konsolidasyonun başladığını ve bu “çılgınca yükseliş” koşullarında BTC satın alma zamanın geldiğini söyledi.

Vailshire Capital 62.000 dolara düşen Bitcoin’i “satın almak için harika bir fırsat” olarak nitelendirdi. Ayrıca 15 Nisan 2021 Bitcoin (BTC) Perşembe günü tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test edecek gibi görünüyor. Yine de Bitcoin şu anda hala aşağıda yönde hareket ediyor.

Bitcoin hala boğa mı?

Pazartesi günü Bitcoin yaklaşık 65.000 dolara çıktıktan sonra, Coinbase’in başarılı Nasdaq listesinin etrafındaki boğa hareketi bir bakıma soğudu ve fiyat konsolide olmaya başladı.

Şu anda piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi Bitcoin Mart ayındaki 61.700 dolarlık rekor seviyesinde yaklaşık olarak 900 dolar daha yüksek bir seviyede 62.600 dolar civarında işlem görüyor.

Vailshire Capital Management CEO’su Jeff Ross, BTC / USD’nin yükselmeye devam etmesi için destek direnç dönüşümü yapması için zemin hazırlaması gerektiğine inandığını söyledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Yükselişine kaldığı yerden devam eden Bitcoin için yatırımcılar temkinli davranıyor

Jeff Ross:

Önceki konsolidasyon kama modelinin tavanını sağlıklı bir şekilde yeniden testi. Makro görünüm: Çılgınca boğa. Zincir analitik: Çılgınca boğa. Tahmin: Fiyat, yaklaşık 61.250 dolarlık eski tavan seviyesinin üzerinde kapanmalı ve ardından yükselmelidir. Bu bir sonraki adımdan önce satın almak için harika bir fırsattır.

Ayılar 70.000 doları bekliyor

Borsa emir defterlerine bir bakış atacak olursak, Bitcoin’in kısa zaman dilimlerinde birkaç bin dolar daha fazla büyümesine izin veren ateşli satıcılar arasında iştah var. Binance’da satış emirleri ilk olarak 65.000 dolarda başlıyor, 70.000 dolar ve 72.000 dolara doğru çıkıyor.

Bu üst seviyeler uzun süredir analistlerin odak noktası olmuştur ve hatta bir analist bu dirençleri kısa vadede “kader” olarak tanımlamıştır. Diğer zincir içi ölçümler arasında, 0.01 BTC veya daha fazla BTC içeren toplam Bitcoin cüzdan adreslerinin sayısı ilk kez 9 milyonu geçti.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu