Kripto Para Haberleri

Başarılı Kâhin, Kısa Vadede Kripto Para Piyasası Tahmininde Bulundu

Destek bölgesi olarak belirlenen 48.000 dolar’a, çok güçlü bir düşüş ile vurduktan kısa bir süre sonra, ayların fiyatı düşürme çabasına red yanıtı vermek için büyük bir mücadele sergiliyor. Tarihi düşüş ve en düşük fiyat ile bu hafta can sıkıcı bir görüntü sergileyen bitcoin, yatırımcılarını da tedirgin etmiş durumda.

Kısa süre içerisinde en büyük kripto para piyasası rallisine tanıklık edeceğimiz ön görüsü hakim ve analistlerin yorumları an itibarıyla bu şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni bir ivme başlangıcı ile Bitcoin’deki yükselişin yakın zamanda gerçekleşeceği aşikar ve aslında şu an için alım yapanların asıl beklediği gelişim süreci de tam olarak budur.

An itibarıyla hem piyasa hem de bitcoin için birçok olumsuz durum söz konusu fakat analistler daha fazla düşüşün gerçekleşmeyeceğini ifade ediyorlar. Desteğin 48.000 Dolar seviyesinde kırıldığını görebiliyoruz ve hızlı biçimde 44.800 Dolar’a satış göreceğimiz ifade ediliyor. Bu seviyenin üzerinde bir düşüş ise neredeyse imkansız.

Bitcoin Tahminleri

Düşüşün endişe verici seviyelere gelebilmesi için 45.000 dolarlık düşüşün yaşanması gerekiyor ancak analistler bunun pek de mümkün olmadığını bu yüzden derin bir nefes alabileceğimizi ifade ediyorlar. Trend kısa bir süre içerisinde beklenen baskıyı uygulayacak ve devamında fiyat da zirveye doğru itilecektir. İlk hedef olarak 66.848 Dolarlık bir seviye ön görülüyor. Sonraki yüksek hedef ise 76.757 Dolar olarak açıklanmış durumda.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Alman Bankasından büyük iddia: Bitcoin 2021’de 60 bin dolara çıkacak!

Bu ön görüler doğrultusunda sizler de analizlerinizi yapabilir ve en azından fikir edinebilirsiniz. An itibarıyla sektörün en güvenilir ve en güçlü dijital varlığı olan Bitcoin, yatırımcı sayısını da günden güne arttırıyor. Bireysel yatırımların yanı sıra kurumsal desteğin de her geçen gün biraz daha arttığını ifade etmekte fayda var diye düşünüyoruz.

Bitcoin, hali hazırda piyasanın en çok tercih edilen ve yatırım yapıla dijital varlıklarından bir tanesi ve kurumsal yatırım desteği devam ettiği sürece bireysel yatırımların da önü açılacak ve daha fazla yatırımcıya ulaşmayı başaracaktır diye düşünüyoruz.

En Kolay Bitcoin Kazanma Yolları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu