Ethereum Haberleri

Başarılı Tahminleri ile Bilinen Analist, Ethereum’un 50 Bin Dolara Ulaşacağını Açıkladı

ABONE OL:

Şubat 2021’in üçüncü haftasında Ethereum’un dikkat çekici bir grafiğe sahip olduğunu görebiliyoruz. Zirveleri yeniledikten sonra kısa süreli bir düşüş yaşadı ve yükseliş eğilimini de ne yazık ki devam ettiremedi. Yatırımcıların büyük bir kısmı, yaptıkları büyük satışlar ile birlikte pazara yön verdi diyebiliriz. Malumunuz, Bitcoin kısa bir süre önce büyük bir düşüş yaşadı ve yatırımcıların büyük bir kısmı ellerindeki dijital varlıkları satışa çıkardı. Bu durum yalnızca Bitcoin’i değil, aynı zanda Ethereum’u da etkisi altına aldı.

Ethereum’a bakıldığında 1.558 Dolarlık mevcut fiyat ile birlikte son 24 saatlik süre zarfında ticaret bazında %24.43’lük bir artış sergiledi. Ethereum, bitcoin’den sonra pazarın en çok tercih edilen varlıklarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor ve zaten listede de ikinci sırada yer almayı başarıyor.

Analistler, Ethereum’un 50.000 Dolar’a ulaşacak bir sonraki kripto para birimi olacağını iddia ediyor. eminim birçoklarınız bunun ütopik bir değer ve tahmin olduğunu düşünüyor. Dilerseniz Bitcoin’in geçmişine ve hatta ilk kurulduğu anlara uzanalım ve kısa süreli düşünelim. O dönemde de Bitcoin için yüksek ve ütopik olduğu düşünülen tahminler yapılmıştı ve şimdilerde Bitcoin bu tahminlere kusursuz bir şekilde yanıt vermiş oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Google'da Ethereum Aramaları Artıyor
 data-lazy-srcset=

50.000 Dolar’ı Aşacak İkinci Dijital Varlık: Ethereum

2021 yılında dünya sözleşmelerini teminat altına almak gibi bir hedef ile yoluna devam eden Ethereum, bu sayede sektördeki yerini de daha sağlam hale getirecek ve aslında pazarda da söz sahibi olmayı başaracaktır. 50.000 Dolar tahmininin altında yatan asıl gerçek de tam olarak budur. Ethereum bu değere kısa süre içerisinde elbette ulaşamayacak ancak gelecekte bu rakamın çok daha üzerine çıkabileceğini ön görmek de pek zor olmayacaktır.

Bitcoin ile birlikte pazarın en çok dikkat çeken ve yine en çok tercih edilen dijital varlıklarından bir tanesidir. Bitcoin’den sonra 50.000 Dolar seviyesini aşacak en güçlü varlık olduğu gerçeğini de görebiliyoruz. Yakın gelecekte olmasa da uzun vadede bunu kusursuz bir şekilde yerine getirecek ve bizleri bir kez daha şaşırtmayı başaracaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu