Ethereum Haberleri

Başarılı Tahminleri ile Bilinen Kâhin, Ethereum’un Kısa Sürede 5000 Dolar Olacağını Söyledi

Ethereum, Pazartesi günü de rekor kırmaya devam etti ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 3.204 dolar gibi bir değer ile karşımıza çıktı. Ethereum ile ilgili ilginç iddialar da bu yükseliş ile birlikte artmış durumda ve bir finans şirketinin Ceo’su Ethereum’un kısa süre içerisinde 5000 Dolar’ı göreceğini öne sürdü.

Başarılı tahminleri ile bilinen kahin Niqel Green, Ethereum’a en başından beri güvendiğini ve kendisini hiçbir şekilde yanıltmadığını ifade etti. Bu hafta içerisinde 5000 dolarlık bir tahminde bulundu ancak birçok analist ona katılmıyor ve bunun abartılı bir ön görü olduğunu ifade ediyor.

Ethereum’un zamanının geldiğini ve o büyük yükselişi bir kez daha gerçekleştireceğini ifade eden kahin, bunu dikkat çekmek için yapıyor da olabilir. Kripto para piyasalarında bu tür tahminleri çok sık görüyoruz ve büyük bir kısmı da geçersiz oluyor.

Geçmişten Günümüze Ethereum

Ethereum

Ethereum, Bitcoin’den hemen sonra dünyanın en büyük ikinci dijital para birimi ve zaten piyasa değeri ile birlikte Pazar payına göz atarsanız eğer bunu sizler de daha net bir şekilde fark ediyor ve görüyor olacaksınız. Bitcoin fiyatında yaşanan %98’lik artışa kıyasla Ethereum’un bugüne kadar %321’lik artışa imza attığı gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Berlin Merkezli Bitcoin Cüzdanı Bitwala Ethereum Desteği Ekledi

Bu arada Bitcoin’in Pazar payı azalırken Ethereum’un bu konuda büyük bir artış gösterdiğini de belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. Kahin, Ethereum’un 5000 Dolar seviyesini kısa bir süre içerisinde görecek kadar güçlü olduğunu dile getiriyor ve bu hafta bunu başarabileceğini ifade ediyor. Bu durum gerçekleştiği takdirde pazardaki payı ve aynı şekilde piyasa değeri de muazzam bir artış gösterecektir.

Sektörün en büyük ikinci kripto para birimi, şu sıralar gündem maddesi oluşturmaya devam ediyor ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Yakın gelecekte neler olur bilinmez ancak en az siz değerli yatırımcılar kadar heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyor olacağız ve gelişmeleri de bu ekranda bulabileceksiniz.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu