Anasayfa Altcoin Base Token Çıkacak mı? Coinbase CEO'su Son Noktayı Koydu!

Base Token Çıkacak mı? Coinbase CEO'su Son Noktayı Koydu!

Altcoin

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, Layer-2 platformu Base için bir token çıkarılıp çıkarılmayacağına dair tartışmalara son noktayı koydu.

Base Token Çıkacak mı? Coinbase CEO'su Son Noktayı Koydu!

Coinbase CEO'su Brian Armstrong; kripto para borsası Coinbase'in, Layer-2 platformu Base için bir token çıkarma planının olmadığını söyledi. Armstrong, "Base için herhangi bir token çıkarmayı planlamıyoruz." dedi.

Yetkililerden Çelişkili Açıklamalar Geldi

Coinbase CEO'su Brian Armstrong ile Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal tarafından yapılan açıklamalar farklılık gösterdi. Grewal, daha önce Eylül ayında yaptığı bir açıklamada, "gelecekte bir noktada bir tokenin uygulanabilir olabileceğini ve bu olasılığı göz ardı etmediklerini" belirtmişti. Fakat Armstrong, Coinbase'in şu anda Base ağı için bir token çıkarma planının olmadığını açıkladı.

Base Token Çıkacak mı? Coinbase CEO'su Son Noktayı Koydu!

Armstrong, Base'in Ağustos ayındaki lansmanından bu yana kaydettiği ilerlemeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, söz konusu platformun kilitli toplam değer (TVL) açısından üçüncü en büyük Layer-2 platformu haline geldiğini ve yaklaşık 500 milyon dolarlık  TVL'ye sahip olduğunu vurguladı. Base'i çeşitli uygulamalarla entegre etmek için süregelen çabaları vurgulayan Armstrong, geliştiricilerin Layer-2 çözümüyle etkileşim kurma konusundaki heveslerine dikkat çekti.

Armstrong, şirketin Base'i Coinbase merkezli bir oluşumdan daha fazlası olarak konumlandırma isteğini dile getirerek daha geniş kapsamını vurguladı. Base'in Ethereum ekosistemi içindeki Optimism yığını üzerine inşa edildiğinin altını çizen Armstrong, daha geniş kripto topluluğuyla birlikte çalışabilirliği sağlama niyetinin altını çizdi. Armstrong, Base'in kripto ekosistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre olmayı amaçlarken, Coinbase'in tam desteğinden yararlanarak istikrar ve güven duygusu sağlayacağını vurguladı.

Kaynak: CoinGape

Base Token Çıkacak mı? Coinbase CEO'su Son Noktayı Koydu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar