Coin Fiyatı

Basic Attention Token (BAT) Fiyatı ve Grafiği – 1 BAT Kaç TL Kaç Dolar?

Basic Attention Token (BAT) Nedir?

Basic Attention Token (BAT), kullanıcıları reklam izleyerek adil bir şekilde ödüllendirmek ve reklam verenlere reklam harcamalarından daha iyi bir geri dönüş sağlamak için tasarlanmış yeni bir blok zinciri tabanlı dijital reklamcılık platformuna güç veren kripto para birimidir.

Basic Attention Token (BAT) bunu kullanıcıların gizliliği koruyarak aynı zamanda reklamların izlenebileceği ve bunu yaparak BAT ödülleri kazanılabilen Brave web tarayıcısı aracılığıyla elde ediliyor.

Basic Attention Token (BAT) ise bu reklam ekosisteminde ödül birimidir ve reklamcılar, yayıncılar ve kullanıcılar arasında değiş tokuş edilir. Reklamcılar, reklam kampanyaları için Basic Attention Token (BAT) ile ödeme yapar. Bu bütçenin küçük bir kısmı reklamcılara dağıtılırken, %70’i kullanıcılara dağıtılır. Böylece genellikle reklam maliyetlerini artıran aracı kurumlar, maliyet verimliliğini artırmak için aradan çıkarılır.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT) Hangi Borsalarda Bulunur?

Basic Attention Token (BAT) kripto para biriminin nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Basic Attention Token (BAT) ticareti için en iyi borsalar şu anda Binance, Huobi Global, OKEx, FTX ve Upbit’tir. Bu borsalara ek olarak Basic Attention Token (BAT) 100’den fazla borsada işlem görmektedir.

Son Dakika Basic Attention Token (BAT) Fiyatı 2021

Son dakika Basic Attention Token (BAT) fiyatına bakacak olursak, şu anda 1 BAT dolardan işlem görüyor. Ayrıca 1 BAT güncel olarak Türk lirasından işlem görüyor. Yukarıdaki fiyat değerlenmesi sürekli olarak güncellendiğinden istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Piyasa Değeri

Basic Attention Token (BAT) piyasa değeri dolardadır. Basic Attention Token (BAT) bu toplam piyasa değeri ile şu anda en büyük 76’ıncı kripto para birimidir. İstediğiniz zaman BAT piyasa değerini bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Ayrıca toplam Basic Attention Token (BAT) arzı 1.500.000.000 BAT ile sınırlandırılmıştır ve şu anda dolaşımda 1.497.640.550 adet BAT bulunmaktadır.

Basic Attention Token (BAT) Hacmi

Basic Attention Token (BAT) hacmi şu anda dolardadır. Bu hacim verisi 24 saatlik olarak alınmıştır. Ayrıca istediğiniz zaman 24 saatlik BAT ticaret hacmini buradan öğrenebilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Grafiği

1 günlük Basic Attention Token (BAT) grafiği aşağıdaki resimdeki gibidir. Binance üzerindeki BTC/USDT çiftini gösteren bu grafikten Basic Attention Token (BAT) fiyatının Nisan ayının başlarında keskin bir yükseliş yaptığını ama şu anda düşüş trendinde olduğunu görebiliriz. Ayrıca aşağıdaki grafiğin altında istediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz BAT/TRY grafiği vardır.

bat-grafik

Basic Attention Token (BAT) Alınır mı?

Evet, Basic Attention Token (BAT) alınabilir. Sabit arzlı ve gerçek dünyada kullanım alanına sahip bir kripto para olan Basic Attention Token (BAT) güvenli bir şekilde alınabilir. İsterseniz Brave internet tarayıcısını kullanarak Basic Attention Token (BAT) kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Basic Attention Token (BAT) Madenciliği

Basic Attention Token (BAT) madenciliği yapılabilir. Basic Attention Token (BAT) bir ERC-20 tokenidir. Bu nedenle, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Herhangi bir ERC-20 tokeni gibi Basic Attention Token (BAT) de kapsamlı bir Ethereum madenci ağı tarafından desteklenen ve titizlikle test edilmiş bir iş kanıtları (PoW) ortak fikir algoritması ile güvence altına alınmıştır.

İş kanıtları madenciliği yalnızca geçerli işlemlerin onaylanmasını sağlarken, Ethereum madencilik ağı bu işlemler onaylandıktan sonra BAT işlemlerinin esasen geri döndürülemez olmasını sağlar.

Basic Attention Token (BAT) Yorumları

En çok okunan Basic Attention Token (BAT) yorumları:

  • Javascript’in yaratıcısı, netscape ve mozilla’nın co-founderlarından Brendan Eichin’in yönettiği brave browser takımının eseri olan erc-20 bazlı token. Dijital reklamcılık dünyasında büyümenin %99’una sahip olan Google ve Facebook’un yoluna taş koymaya yönelik “cesur” bir amaçla yola çıktılar. Alana tutana hayırlı olsun
  • Hayatımda bu kadar hızlı bu kadar büyük paranın toplandığını hiç görmemiştim.
  • Kripto marketin en iyi projelerinden biri. Rakipleri Google ve Facebook gibi reklam devleri. Proje ekibi Brave browser ürününü geliştirmekte ve bu tarayıcının en büyük özelliği reklam izleyip izlememeye karar verebiliyor olmanız.
  • Başarılı ve çözüm odaklı bir proje. Brave browser’ın hala geliştirilmeye ihtiyacı olsa da reklamları önleme konusunda başarılı.

Basic Attention Token (BAT) Geleceği 2021

Basic Attention Token (BAT) gelecek vaat eden bir kripto para birimidir. İnternet üzerinde reklamlara odaklanan bu proje kullanıcılarını reklam izleyerek BAT tokeni ile ödüllendirir. Ayrıca Brave internet tarayıcısı Google ve Mozilla gibi rakiplerine yetişmiştir. Aslında Brave, kripto para desteği sunan en iyi tarayıcıdır. Kripto para sektörünün geleceği parlak olursa Basic Attention Token (BAT) geleceği de parlak olacaktır.

Basic Attention Token (BAT) Güvenilir midir?

Basic Attention Token (BAT) birkaç yıldır kripto para sektöründe olan bir projedir. Bu yüzden Basic Attention Token (BAT) güvenilir bir kripto paradır. Ayrıca projenin arkasındaki tanınmış kişiler ve hatta proje takımın Binance ve Crypto.com gibi tanınmış kripto para şirketleri ile ortaklık kurması bu güveni daha da pekiştirmektedir.

Basic Attention Token (BAT) Nereden Satın Alabiliriz?

Basic Attention Token (BAT) şu anda 100’ü aşkın kripto para borsasında listelenmiştir. Basic Attention Token (BAT) listelendiği bazı borsalar; Binance, Coinbase Exchange, Huobi Global, Kraken, Uniswap V2, Bithumb, KuCoin, Bitstamp, Bitfinex, Bittrex ve Gemini’dir. En yüksek Basic Attention Token (BAT) ticaret hacmine sahip borsa Binance’dır.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç TL?

1 Basic Attention Token (BAT) TL’den işlem görüyor. Bu değer sürekli olarak güncellenmektedir. BAT fiyatını merak ediyorsanız istediğiniz zaman buradan BAT/TRY fiyatını kontrol edebilirsiniz.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç Dolar?

1 Basic Attention Token (BAT) dolardan işlem görüyor. Böylece BAT/USDT fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %244 geridedir.

Basic Attention Token (BAT) Yükselir mi?

Basic Attention Token (BAT) yükseliş potansiyeline sahiptir. Bu yükselişi Bitcoin ya da genel kripto para rallisi, BAT tokeninin daha fazla alanda kullanılması ve BAT projesinin yeni ortaklıklara imza atması neden olabilir. Yine de Basic Attention Token (BAT) son günlerde büyük bir darbe almıştır ve bu yüzden bir yatırım yapmadan önce dikkatli olunması gerekir.

Basic Attention Token

Basic Attention Token (BAT) Ne Zaman Çıktı?

Basic Attention Token (BAT) 2017’de piyasaya sürüldü. Basic Attention Token (BAT) tüm zamanların en hızlı tükenen ICO’larından birini yaptı, platform bir dakikadan kısa bir sürede 35 milyon dolar topladı. O zamandan beri, Brave Rewards programı aracılığıyla Basic Attention Token (BAT) reklamlardan kazanç elde etme deneyimini çoğu ülkedeki kullanıcılarına sundu.

Basic Attention Token (BAT) Kurucusu Kim?

Basic Attention Token (BAT) projesinin iki kurucusu vardır: Brendan Eich ve Brian Bondy.

Brendan Eich, Brave tarayıcısının ve Basic Attention Token’ın arkasındaki ana firma olan Brave Software, Inc’in CEO’sudur. Brave’den önce Brendan Eich, Mozilla’nın kurucusu ve CTO’suydu ve ayrıca 1995’te JavaScript’i icat etti. Ayrıca 2004’te dünyanın en popüler web tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox’un piyasaya sürülmesine yardımcı oldu.

Brian Bondy ise Brave’in yardımcı kurucusudur. Şu anda Basic Attention Token (BAT) CTO’su olarak görev yapıyor. Şu anda Basic Attention Token (BAT) web sitesinde çoğu geliştirme, mühendislik veya araştırma geçmişine sahip 16 ekip üyesi yer almaktadır.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 8 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. güzel bilgiler mevcut buradan bile bilgi edinip bir çok işlem yapılabilir.Picoin ile ilgili bir makale bulamadım umarım onunlada ilgili birşeyler paylaşılır ve detaylı bilgiye sahip oluruz.Yıl sonuda bu konuda çok önemli takip edilmeli.

  2. Makaleyi okurken resmen konu hakkında aydınlandım kripto para alanına merhaba diyen bir insan olarak bu siteyi çok beğeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün