Coin Rehberi

Basic Attention Token (BAT) Nedir, Nasıl Alınır?

Blockhain tabanlı bir dijital reklamcılık oluşumundan söz edeceğiz. Java Script’in de yaratıcısı olan Brendan Eich, kurucu isimlerden biri. Eich ismine aşina olduğunuzu düşünüyoruz ve aslında aynı isim, Mozilla ile birlikte Firefox’un da kurucusu olarak karşımıza çıkıyor.

Proje, güçlü marka ve isimler tarafından destekleniyor ve geleceği olan bir proje olduğunu da bir kez daha ifade etmek gerekiyor. Var olan sorunları dikkate alarak ortaya çıkartılan proje, çözüm üretme konusunda da gayet başarılı diyebiliriz. Zararlı reklamların engellendiği ve aynı zamanda yayımcıların para ödülü kazanabileceği bir tarayıcıyı da beraberinde getiriyor. Aslında iki taraf için de win win durumu karşımıza çıkıyor.

Bat platformunun Brave ile birlikte koordineli bir şekilde çalıştığı gerçeğini de es geçmemek gerekiyor.

Basic Attention Token (BAT) Ne İşe Yarar?

Dijital reklamcılık sektörünün yanı sıra birçok farklı sektörde işlevsellik gösteriyor. Burada en önemli unsur ise reklam harcamalarını daha doğru ve daha verimli şekilde belirlemektir ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Yayıncı itelerdeki gereksiz reklamların önlenmesinde ve reklam gelirlerinin de daha adil bir şekilde dağıtılması adına önem arz eden bir proje olduğunu bir kez daha ifade etmek isteriz. Bat, internet sektörü ve reklamcılık dünyası için gerçekten özel ve önemli bir proje. Şu an için işleyiş tablosuna baktığınızda bu gerçeği sizler de daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT) Nereden Alınır?

Binance borsasını kullanarak sizler de Bat satın alma işlemlerinizi sorunsuz ve kimlik onayı olmadan yerine getirebilirsiniz. Sektörün en büyük ve en güvenilir kripto para borsalarından biri olan Binance Bat’ı uzun süredir listeliyor.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınızdaki kripto paralar karşılığında sizler de Bat satın alabilirsiniz. Eğer Türk Lirası varlığı mevcut ise öncelikli olarak bu rakamın karşılığında USDT yani Tether satın almanız gerekiyor. Sonrasında ise USDT/BAT işlem çiftini tercih ederek dilediğiniz kadar BAT satın alabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Kurucusu Kim?

İnternet dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Brendan Eich, Bat projesinin yaratıcı ismi olarak karşımıza çıkıyor. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bu isim birçok farklı projede de yer almış ve öncülük etmeyi başarmıştır.

Basic Attention Token (BAT) Neden Artıyor?

2019 yılında Coinbase’de listelenmesi ile birlikte büyük bir yükseliş kaydeden Bat, bu yükselişine geçtiğimiz yıl da devam etti. 2021 yılına damga vuracak alt coinleri incelediğimizde Bat isminin analistlerin listelerinde kendine yer bulduğunu net bir şekilde görebiliyoruz.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi internet teknolojisi var olduğu sürece Basic Attention gibi oluşumlara her daim ihtiyacımız olacak ve Bat token de varlığını bir şekilde sürdürmeye devam ediyor olacaktır. Uzun vadeli bir yatırım aracı olarak gerçekten önemli bir dijital varlık ve 2021 yılında da yatırımcılarına kazandıracak gibi görünüyor.

Basic Attention Token (BAT)

Kullandıkça Kazandıran Tarayıcı

Tarayıcı kullanarak kripto para kazanmak ister misiniz? Hemen şimdi Brave Browser ile tanışabilir ve sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz. Aylık aktif kullanıcı sayısı geçtiğimiz yıla bakıldığında %125 oranında artış göstermiş ve bu gerçekten büyük bir başarı.

Bat ortaklık çalışması ile birlikte sizler de kripto para kazanabilir ve internette geçirdiğiniz süreyi de paraya dönüştürebilirsiniz. Aslında tarayıcının en önemli hedeflerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur.

Basic Attention Token (BAT) Fiyatı

Türk Lirası

Basic Attention Token (BAT) Piyasa Değeri

Dolar piyasa değerine sahiptir.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç TL?

Lira.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç Dolar?

Dolar.

Basic Attention Token (BAT) Yükselir mi?

İşlem hacmi ve piyasa değeri her geçen gün artıyor ve tarayıcı desteği ile birlikte güçlü de bir yatırım aldığını ifade etmekte fayda var. 2021 yılında kazandıracak dijital varlıklardan biri ve kısa vadede olmasa bile uzun vadede kazandıracak bir dijital varlık olduğu iddia ediliyor.

Basic Attention Token (BAT) Geleceği

Reklamcılık dünyasında reklam harcamalarını azaltmayı hedefleyen ve gelir dağılımını daha adil ve eşit bir seviyeye taşımayı hedefleyen bir sistemden söz ediyoruz. Dijital dünya ile birlikte reklamcılık sektörünün en çok ihtiyacı olan detayları piyasaya sundu ve aslında eksikleri tespit ederek yine bu eksikleri de güvenilir bir şekilde tamamlamayı başardı.

Basic Attention Token (BAT)

Bu bağlamda geleceği olan bir dijital varlık olduğunu söylemek de gayet mümkün. Bu arada bir de browser desteği sunuyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi ilgili tarayıcıyı kullandıkça sizler de kripto para kazanma şansı elde ediyor olacaksınız. Bu tarayıcıyı henüz kullanmadıysanız eğer sizler de bir an önce tanışabilir ve internette sörf yaparken aynı zamanda kripto para da kazanabilirsiniz.

Basic Attention Token (BAT) Twitter Adresi

https://twitter.com/attentiontoken bağlantısını kullanarak sizler de resmi Twitter hesaplarına erişim sağlayabilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz. Bat hakkında merak ettikleriniz ve yine güncel haberler de bu adres üzerinden an be an aktarılıyor ve doğru kaynağa ulaşmak adına önemli bir mecra olduğunu düşünüyoruz.

Basic Attention Token (BAT) Analist Yorumları

1 – WalletInvestor BAT fiyat tahmini:

Uzun vadede yatırım yapacaklar için bu ekip %15 gibi bir yükseliş potansiyelinin var olduğunu ön görüyor. 2025 yılına gelindiğinde Bat fiyatının 0.139 Dolar olacağını ifade ediyorlar.

2 – CryptoGround’un Basic Attention Token tahmini:

2025 yılı için fiyat tahminleri 0.9225 Dolar. Yine uzun vadede yatırım yapmak için bu tokeni tercih etmek istiyorsanız biraz sabırlı davranmanız gerekecek. 

Basic Attention Token (BAT) Ne Zaman Çıktı?

Çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgiye ulaşamadık. An itibarıyla piyasadaki değerli alt coinlerden biri olarak gündeme gelen Bat, yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Az önce analistlerin yorumlarını da sizinle paylaştık. 2021 yılında bir yükseliş bekleniyor fakat kısa vadede büyük bir artış gözlemlenmiyor. Analistlerin büyük bir kısmı da 2025 yılına dair tahminler öne sürüyor. Henüz tanışma fırsatınız olmadıysa eğer sizler de Bat ile tanışabilir ve en azından grafik analizi ile birlikte yakından takip edebilirsiniz. Başarılı dijital varlıklardan biri ve aldığı yatırımlar neticesinde hem işlem hacmini hem de piyasa değerini arttırmaya devam ediyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu