Anasayfa Sektörel Ben Armstrong, BitBoy ile Yollarını Ayırdı: "Darbe Girişimi" Dedi...

Ben Armstrong, BitBoy ile Yollarını Ayırdı: "Darbe Girişimi" Dedi...

Sektörel

Ben Armstrong'un, BitBoy Crypto ile yollarını ayırdıktan sonra yaptığı açıklamada "darbe girişimi" ifadesine yer vermesi dikkat çekti.

Ben Armstrong, BitBoy ile Yollarını Ayırdı:

BitBoy Crypto'nun arkasındaki etkili isim Ben Armstrong'un şirketten ayrıldığı ve kripto topluluğunu spekülasyonlar içinde bıraktığı bildirildi.

Bitcoin yazarı Jason A. Williams tarafından X'te paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre; Armstrong'un, "Hit Network/BJ Investment Holdings ve BitBoy Crypto ve Around The Blockchain de dâhil olmak üzere tüm yan markalarından" çıkışı hemen geçerli olacak.

Armstrong'un kendisi de kişisel X hesabı joinBENCoin'de beklenmedik gelişmeyi doğruladı ve şu ifadeleri kullandı:

TJ Shedd & Justin Williams, şirketimde bir 'darbe girişimi'nde bulundu. BitBoy Crypto & Hit Network'te bir isyan çıktı. Ama işe yaramayacak. Ellerinde hiçbir koz yok.

Bu açıklama; Armstrong'un, şirketi içindeki iç çatışmayı kabul etmekle birlikte, ayrılığına rağmen kontrolü elinde tutma konusunda kendine güvendiğini gösteriyor.

Armstrong'un çıkışının ardındaki nedenler belirsizliğini koruyor ve bir dizi varsayımı körüklüyor. Kripto scam araştırmacısı ZachXBT; bu ani hareketin, Armstrong'un son zamanlarda birkaç "itibarsız" meme coin ile olan ilişkisiyle bağlantılı olup olmadığını sorguladı. Bununla birlikte, iki olay arasında somut bir ilişki henüz kurulmamıştır.

Ben Armstrong, BitBoy ile Yollarını Ayırdı:

Armstrong, Birçok Eleştiriye Maruz Kaldı

Armstrong, ortaklık bağlantıları aracılığıyla sıradan yatırımcılara riskli yatırım ticaretini savunduğu ve izleyicilere tanıttıktan sonra token sattığı iddiaları nedeniyle çok sayıda eleştiriyle karşı karşıya kaldı.

Bu değişim kasırgasında Armstrong'un dijital para birimi BEN'in kaderi de mercek altına alındı. Bazı takipçiler BEN'in çöküşünü speküle etse de Armstrong, bir gönderideki soruya yanıt vererek bu tür olasılıkları hızla reddetti. İddia, BitBoy Crypto'dan ayrılmasına rağmen kripto girişimlerine katılımının devam ettiğine işaret ediyor.

Armstrong'la ilgili olası bir soruşturma söylentileri ortalığı daha da karıştırdı. Adam Cochran, Armstrong'un ayrılışına ilişkin beklentisini alaycı bir dille paylaştı ve ani hareketi tetiklemiş olabilecek yaklaşan bir soruşturma söylentisine atıfta bulundu.

Armstrong'un ayrılışı kripto topluluğu arasında dalgalanmalara yol açmış olsa da, BitBoy Crypto ve BEN üzerindeki gerçek etki henüz görülmedi.

Resmî BitBoy X hesabı, yazının hazırlandığı sırada henüz herhangi bir resmî açıklama yayınlamış durumda değil. Şu anda kripto bahis platformu stake.com için sabitlenmiş bir tanıtım yazısı bulunuyor.

Ben Armstrong, BitBoy ile Yollarını Ayırdı: "Darbe Girişimi" Dedi... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik