Kripto Para Haberleri

Bensu Soral Baş ilk NFT’sini satışa çıkarttı!

ABONE OL:

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından Bensu Soral Baş, geçtiğimiz yılın başında hayatını kaybeden basketbolun efsanesi Kobe Bryant için çizdiği resmi NFT eser olarak OpenSea’de açık artırma usulüyle satışa çıkardı. Minimum 2.5 Ethereumdan satışa sunulan eserin değeri ise yaklaşık 4.500 dolara tekabül ediyor

Sirketdedikodulari.com sitesinden Göktuğ Efil’in haberine göre, farklı girişimlere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken oyuncu Bensu Soral Baş, 26 Ocak 2020 tarihinde hayatını kaybeden basketbolcu Kobe Bryant için yaptığı resmi NFT eser olarak satışa çıkardı. Karakalem tekniğiyle resmedilen eser için minimum 2.5 ETH değer belirlendi. Bensu Soral Baş’ın OpenSea’de satışa sunduğu eseri görmek ve fiyat öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bensu Soral Baş NFT eserini satışa sundu

Bensu Soral Baş, piyasanın en büyük dijital sanat galerilerinden NFT market OpenSea üzerinde, “RIP Black Mamba” eserini satışa sundu. Baş’ın, karakalem tekniği uyguladığı eser için minimum 2.5 ETH değer belirlendi. Son günlerde kullanıcı sayısı artış göstermeye devam eden NFT pazarına, Bensu Soral Baş’ın da katılması piyasayı hareketlendirdi. Sosyal medyada özellikle instagram üzerinde 4 milyon takipçisi bulunan Baş, haberi hayranlarıyla paylaşarak NFT pazarına destek verdiğini de belli etmiş oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Hakim Tekrardan Telegram’ın Aleyhine Karar Verdi

NFT’ler hakkında daha fazla bilgi almak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu