Bitcoin Haberleri

Beşiktaş’ın Icrypex Sponsorluğu Ücreti Olan 1,3 Milyon Dolar Bitcoin ile Ödenecek

Beşiktaş basketbol kulübü, yaptığı yeni anlaşma ile birlikte forma sponsorunu belirlemiş oldu. Göğüs reklamı olarak kripto para borsası ıcrypex ile anlaşıldı ve an itibarıyla Beşiktaş isminin önünde de bu marka yer alıyor. Kripto para borsalarının spor dünyasına olan ilgisi gerçekten keyif verici bir gelişme.

Hatta yakı zamanda Rangers takımı ile de benzer bir anlaşma yapıldı ve yine bir borsa bu anlaşmayı duyurdu. Daha da önemlisi ıcyrpex tarafından yapılacak olan ödemenin Btc olarak yapılıyor olmasıdır. Toplam ödeme tutarı an itibarıyla 1.3 milyon Dolar ve bu ödemenin btc olarak yapılması kararına varıldı.

Bitcoin (BTC)

Spor Dünyası ve Kripto Para Borsaları Bir Araya Geliyor

Glasgow Rangers ve Beşiktaş gibi takımlar buna öncülük edebilir. Yeni dönemde borsaların adını daha sık duyacağız ve eğer bize soracak olursanız bu gerçekten akıllı bir yatırım çalışmasıdır. Milyonlarca insana sesinizi daha kısa süre içerisinde ve daha kolay bir şekilde duyuruyorsunuz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki futbol ve basketbol büyük bir Pazar ve bu pazarı yakından takip eden milyonlarca spor sever olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Borsalar, göğüs ve şort sponsorlukları ile birlikte markalarını daha fazla insana ulaştırıyor ve haliyle daha kusursuz bir reklam çalışmasına imza atıyorlar. Sevindirici bir haber olduğunu söyleyebiliriz ve her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Rangers ve Türk Borsa İşbirliği

Kripto Borsası Nedir? Nasıl Kurulur?

Bitci isimli borsa da Rangers ile anlaşmış ve şort sponsoru olarak imza atmıştı. Yakın zamanda bunun haberini de sizinle paylaştık. Bu tür gelişmeler, kripto para piyasalarını daha fazla insanın duymasına ve bilmesine yardımcı oluyor.

Malumunuz spor müsabakalarını tribün ve ekran karşısında olmak üzere milyonlarca insan takip ediyor. takımlar ile yapılan sponsorluk anlaşmaları sayesinde borsalar ve kripto varlıklar da daha fazla insana ulaşıyor. Akıllıca bir yatırım ve anlaşma olduğunu düşünüyoruz. Hem Beşiktaş hem de Rangers, buna öncü olmuş durumda ve diğer takımların ve borsaların da harekete geçeceklerini düşünüyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu