Bitcoin Haberleri

Bill Gates, Bitcoin Başta Olmak Üzere Tüm Kripto Para Birimlerini Eleştirdi

ABONE OL:

Bill Gates, kripto para dünyasına nefret kusmaya devam ediyor. dünyanın önde gelen zenginleri arasında yer alan Gates, kripto paralara her daim aynı yaklaşımı sergiledi ve yatırımlarının bulunmadığını da biliyoruz. Bitcoin ile birlikte diğer tüm dijital varlıklara karşı da aynı tutuma sahip olduğunu ifade eden bir bildiri yayınladı.

Kısa bir süre önce buna benzer bir bildiri de Warren tarafından yayınlanmıştı. Dijital paralar, zenginleri ikiye bölmüş durumda. Bazıları ona çok güveniyor bazıları ise büyük bir balon olduğunu ifade ediyor.

Suça Ortak Olmayın!

Kripto para piyasası ile birlikte dolandırıcılık faaliyetlerinin arttığını ve aynı zamanda suç örgütlerine aktarımın daha kolay hale geldiğine dikkat çeken Bill Gates, bu suça ortak olmamaları adına yatırımcıları uyardı. Bu tür uyarıları sık sık yapıyor ve bitcoin piyasasına ne kadar soğuk baktığını da net bir şekilde görebiliyoruz.

Karar ve para sizin ve tabii ki seçenekleri değerlendirmek de sizlerin lüksü diye düşünüyoruz. Bitcoin an itibarıyla inanılmaz bir düşüş yaşadı ve bu düşüş ile birlikte can sıkıcı bir süreci de beraberinde getirdi. Bunu fırsat bilen zenginler de ardı arkası kesilmeyen açıklamalarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  15 Mart 2021 Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Kripto Paralara Güvenmeyin

Bir sabah uyandığınızda tüm varlığınızın bir toz bulutuna dönüştüğünü gördüğünüzde bana hak veriyor olacaksınız diyenlerin sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Peki ama dijital varlıklara yatırım yapanlar bunu bilmiyor mu ya da ön göremiyorlar mı? Tabii ki biliyorlar fakat ellerinde bir yatırım seçeneği var ve bunu da denemek istiyorlar.

İnsanlar, kısıtlı paralarını katlamak ve daha fazlasını elde etmek için bu tür bir yola başvuruyor ve haliyle onlara da kızamıyor ve tam aksine hak veriyoruz. Sizler de başınızı ellerinizin arasına alıp uzun uzun düşünebilir ve değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz. Paranın her geçen gün değer kaybettiği bu dönemde bir şeyler yapmak şart ancak dijital varlıklar ne karda doğru bir tercih olur bunu bilemiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu