Bitcoin Haberleri

Bill Gates: Eğer Bitcoin ile Süper Zengin Olmadıysanız Uzak Durmalısınız

Bill Gates, uyarılarına devam ediyor… Şu an sosyal medyada en çok yer verilen cümlelerden birine imza attı diyebiliriz. Eğer Elon kadar paranız yoksa, Bitcoin’den uzak durun. Dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Bill Gates, dijital varlıklara bir hayli uzak duruyor ve yaptığı açıklamalar ile de bunu net bir şekilde görebiliyoruz.

Kısa bir süre önce bir kez daha uyardı ve eğer Bitcoin ile süper zengin olmadıysanız uzak durun dedi. Kendisinin iyi bir yatırımcı olduğunu biliyoruz ancak onun tercihi kesinlikle geleneksel piyasalar ve varlıklar. Dijital varlıklar ile çok fazla ilgilenmiyor ve hatta yakın gelecekte bu varlıkların yok olup gideceğini düşünüyor.

Neden güvenmiyor?

Bitcoin ağ sağlığı Bitcoin fiyatı konusunda ne diyor?
Bill Gates: Eğer Bitcoin ile Süper Zengin Olmadıysanız Uzak Durmalısınız 3

Sert düşüş ve benzeri yükselişler nedeniyle dijital varlıkların gerçek varlıklardan çok ama çok uzak olduğunu düşünüyor. Bu varlıklar aracılığı ile çeteler ve dolandırıcıların önemli gelir elde ettiğini ve para akışının bu gruplara daha kolay bir şekilde sağlandığını dile getiriyor. Bill Gates, dünyanın en zengin ve en akıllı adamlarından biri ve dijital varlıklara bu denli soğuk bir yaklaşım sergiliyor olması da ilginç.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Cash (BCH) yüzde 25.5 değer kaybetti

Aslında birçok ünlü isim de onun izinden gidiyor ve yatırımlarını geleneksel varlıklara yapmaya devam ediyor. Burada karar elbette sizlerin ancak biz bu uyarıyı bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bill Gates ayrıca bu işin bir kumara benzediğini ve bu denli büyük yükselişlerin çok da olumlu bir eylem olmadığını ifade ediyor.

Bir Sabah Uyandığınızda…

Bitcoin
Bill Gates: Eğer Bitcoin ile Süper Zengin Olmadıysanız Uzak Durmalısınız 4

Bill Gates, bir sabah uyandığınızda varlıklarınızın büyük bir kısmının eriyip gitmiş olacağını ön görüyor. Gayet riskli bir piyasa ve bu riskli piyasada ultra zengin olmak için çok fazla paranızın olması gerekiyor. Dünyanın en zengin adamının düşünceleri bu şekilde ve tabi yeni açıklamalar gündeme geldiği takdirde bizler de bu sayfa aracılığı ile paylaşmaya devam edeceğiz. Uyarılarını göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyor ve bir kez daha temkinli davranmanız gerektiğini ifade etmek istiyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu