Kripto Para Haberleri

Bill Gates İşlerin Daha da Kötüye Gideceğini Düşünüyor

Bitcoin’in doğa düşmanı bir varlık olduğunu ve ona hiçbir zaman yatırım yapmayacağını sık sık dile getiren Bill Gates, geçtiğimiz haftalarda yaşanan düşüş ile birlikte bir kez daha çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu düşüşün henüz başlangıç olduğunu ve çok daha büyük bir düşüşün yaşanacağını dile getiren Gates, Bitcoin’e olan soğuk tavrını da hali hazırda korumaya devam ediyor.

O artık kendini doğaya ve hayır yapmaya adamış bir iş adamı ve insanlığa fayda sağlamak adına çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor. Coin piyasasını yakından takip ediyor ancak bir yatırımcı olmadığını her seferinde dile getirmeye de devam ediyor.

Bill Gates, Bitcoin ile birlikte diğer varlıkların da çok azla enerji tükettiğini ve doğaya zarar verdiğini iddia etmişti. Bu açıklama ile birlikte çok sayıda destekçi kazandı ve kısa süreliğine de olsa sosyal medyada büyük yankı uyandırmayı başardı. Şimdilerde ise Bitcoin’in düşüşü ile ilgili bir açıklama ile karşımıza çıkıyor.

Bu Düşüş Henüz Başlangıç

Bill Gates, bu düşüşün bir başlangıç olduğunu ve yatırımcıların çok daha temkinli davranmaları gerektiğini ifade ediyor. Eğer çok zengin değilseniz dijital paralardan uzak durmanız gerektiğini ifade eden ünlü zengin, özellikle Bitcoin için olumsuz konuşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan 5152’lik sert düşüş ile birlikte bu açıklamalarını yineledi ve yatırımcıları bir kez daha uyardı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Arthur Hayes: Bitcoin 10.000 doları yıl sonunda görebilir

Bir sabah uyandığınızda tüm varlığınızı olmasa da büyük bir kısmını kaybetmeye hazır olun diyen Bill Gates, bu konuda kendinden emin konuşuyor ve sık sık aynı ifadeleri dile getiriyor. Sektörün en köklü ve aynı zamanda en güçlü kripto para birimlerinden bir tanesi olan bitcoin, yakın gelecekte nasıl bir yol çizecek bilinmez ancak hali hazırda ona güvenenlerin sayısı bir hayli fazla ve bu sayı günden güne artmaya devam ediyor.

İnsanlar yatırım yapmak için bir çıkış yolu arıyorlar ve bitcoin ile birlikte sektördeki diğer dijital varlıklar da bunun için en uygun tercihlerden biri olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu