Kripto Para Haberleri

Bill Gates kripto para yerine Trakya’dan tarım arazisi alıyor

Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in kripto para yerine Edirne ve Kırklareli’nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı bildirildi. Yeniçağ yazarı Arslan Bulut, son günlerdeki Thodex dolandırıcılığından sonra günlük konuşmaların odak noktası haline gelen kripto paralarla ilgili bir köşe yazısını kaleme aldı.

Arslan Bulut’un Bill Gates, kripto para değil, Trakya’da toprak alıyor’ başlıklı yazısında:

Tek paranın ilk hedefi, ulusal ekonomileri çökertmektir. Hiç çökmeyecek olan ekonomik değer topraktır. Dünya ekonomisi, koronavirüs kullanılarak ‘Büyük Sıfırlama’ya doğru götürülürken, Bill Gates’in bir taraftan aşı üreten kuruluşlara para yardımı yapması, diğer taraftan da ABD’nin ve dünyanın en büyük toprak ağası haline gelmesinin sebebi budur.

Türkiye Kanal İstanbul güzergahının iki tarafındaki toprak satışlarını konuşurken, Bill Gates’in, Edirne ve Kırklareli’nde 22 bin dönüm tarım arazisi satın aldığı bildirildi. Trakya 2000 Sitesi’nin haberine göre Bill Gates’in Türkiye’de toplamda 56 bin dönüm arazi aldığı öğrenildi.

Bill Gates Bitcoin ve kripto para kullanıcılarını uyardı

Geçtiğimiz haftalarda bildirdiğimiz gibi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Bitcoin’in son düşüşünden sonra Bitcoin ve kripto para uyarılı yaptı. Bill Gates şimdiye kadar kripto para sektöründe işlerin daha da kötüye gideceğini söyledi. Hatta Bill Gates, Bitcoin’i tehlikeli bir ürün olarak tanımladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bobby Lee: İnsanlar şifrelerin kırılabileceğini bilmiyorlar, güvenlik çok önemli

Bill Gates’in Bitcoin’in tehlikeli bir ürün olmasını söylemesi Microsoft kurucusunun kendisini doğaya ve hayır işlerine adamasından sonra geliyor. Bitcoin tükettiği enerji miktarı açısından uzun bir süredir çevreciler tarafından eleştiriliyor.

Bill Gates:

Bir sabah uyandığınızda tüm varlığınızı olmasa da büyük bir kısmını kaybetmeye hazır olun.

Bill Gates’in bu açıklamalarına rağmen halen Bitcoin küresel olarak gündem olmaya devam ediyor. Son günlerde lider kripto para keskin bir düşüş yaşadı ve şu anda Bitcoin 50.000 doların üzerine çıkmaya çalışıyor.

Kripto Para Birimleri Neye Göre Düşer?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu