Kripto Para Haberleri

Bill Gates’ten tehlikeli uyarı! Kripto para birimlerinin sonu mu geliyor?

Microsoft’un kurucusu ve bir zamanlar dünyadaki en zengin kişisi Bill Gates Bitcoin’in tamamen çöküşünün yaklaştığını düşünüyor. Bill Gates’in söylediklerine dikkat edilmesi gerekiyor. Son zamanlardaki BTC hash oranındaki büyük düşüşün ardından Bitcoin fiyatının 55.000 dolara düştüğü bir dönemdeyiz. Artık Bitcoin fiyatı her düştüğünde, BTC’ye inanmayanların BTC’ye ateş etmesi bir trend haline geldi. Açıkçası Bill Gates’te farklı bir şey yapmadı.

Bill Gates, Bitcoin’in keskin düşüşü hakkında ne düşünüyor?

Bitcoin’in son fiyat düşüşünden ve düşen hash oranından sonra, yatırımcılar bunun büyük boğa koşusunun sonu olup olmadığı konusunda endişelenmeye başladı. Birçoğu bunun lehine konuşuyor ve günümüz boğa koşusunda hiçbir güç kalmadığını ve her şeyin bundan sonra aşağı yönde gideceğini söylüyor. Öte yandan, Bitcoin’in sadece konsolide olduğunu ve işler düzeldikçe yeni bir zirve yapacağını düşünen analistler de var. Bill Gates, Bitcoin’in tamamen düşüş yapacağını düşündüğü için ilk gruba giriyor.

Son zamanlarda Bill Gates’in neden Bitcoin fiyatının güncel seviyelerden düşüşe geçtiğini düşündüğünden bahsettiğini gösteren bir video yayınlandı. Bill Gates bu videoda nötr bir kripto para birimi görüşüne sahip olmaktan bahsediyor. Bu, kripto para biriminin itibari paraları devralma fikrini tamamen bir kenara bıraktığı 2013’te görüşlerinden büyük bir değişikliktir. Ancak Bill Gates’in gördüğü en büyük sorunlardan biri Bitcoin’in fiyat oynaklığı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  28 Ocak Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin fiyatının piyasa talebine, haberlere ve sektörde olanlara göre nasıl dalgalanabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu BTC’nin geleceğini tahmin etmeyi inanılmaz derecede zorlaştırıyor. Ve bu nedenle Bill Gates, Bitcoin’in her an patlayabilecek bir balon olduğunu düşünüyor.

Bilinmesi Gereken Bitcoin ve Kripto Para Ticaret İpuçları

Bitcoin şimdiye kadar sürekli yükseldi!

Bitcoin piyasaya sürüldüğünden beri bir balon olarak kabul edildi. 1 dolara ulaştığında, insanlar buna pahalı diyordu; sonra 50 dolara, 100 dolara, 200 dolara, 1000 dolara, 5000 dolara ulaştı, ancak insanlar BTC’yi her zaman çok pahalı olarak adlandırdı. Ancak Bitcoin, yatırımcılarını asla hayal kırıklığına uğratmadı. Ve her yıl %200’ün üzerinde getiri vererek, tarihteki en iyi performans gösteren varlıklardan biri haline geldi. Bu nedenle, insanların BTC’yi hala bir balon olarak adlandırdığını ve bunun arkasındaki fikri anlamadığını görmek çok tuhaf geliyor.

Bitcoin’in karşıtları BTC’nin çok oynak olduğunu söylüyorlar. Ancak BTC’nin çok oynak olması, her yıl %200’ün üzerinde getiri sağlamasını mümkün kılıyor. Bu yüzden çoğu analiz yöntemi Bitcoin ile iyi çalışamaz. Yani, BTC satmayı düşünüyorsanız, belki biraz daha araştırma yapmalısınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fidyecileri Rusya’yı Karıştırdı

Bitcoin (BTC) Neden Artıyor?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu