Altcoin Haberleri

Binance 17 milyon dolarlık BNB yaktı!

Binance her ay belirli aralıklarla düzenli olarak uyguladığı BNB Token yakım işlemlerine Ekim ayında devam etti. Bu ay itibari ile bugün akşam saatlerine doğru toplamda 17 milyon dolarlık BNB Token yakıldığını doğrulayan kripto para borsasının bu açıklaması bazılarında hayal kırıklığı, bazılarında ise olumlu bir hava olarak karşılandı. BNB Token yakma işlemlerine durmaksızın devam edecek olduğunu ve bundan vazgeçmeyecek olduğunu bu adımları ile belirten Binance borsasının yatırımcılara sunduğu üstün hız ve güvenlik dolayısı ile tercih ediliyor olması bu ve buna benzer haberlerin değerinin çok daha fazla olmasında etkili oluyor.

1,643,985,16 BNB!

1,643,985,16 BNB kadar token yakıldığını doğrulayan Binance, bu adım ile toplamda 5 kez yakım işlemi yapmış oldu. Bunun nereye ve ne zamana kadar devam edecek olduğu bilinmezken, yatırımcıların bu adım dolayısı ile bir süredir ne yapacak oldukları konusunda karar veremedikleri ama Binance’ın güvenilirlik konusunda bu yaptığı adımlardan son derece emin olduklarını belirtiyorlar. Yatırımcılar BNB yakma işlemleri konusunda kendilerinin bu şekilde sürekli aralıklarla bilgilendiriliyor olmalarının ise olumlu olduğunu, Binance’ın bu adımları daha sık veya daha uzun sürelerde yapmasının bir önemi olmadığını düşündüklerini belirtmekteler.

BNB yakma işlemleri konusunda ciddi adımlar olmasına rağmen bu adımlar konusunda henüz daha kesin bir karar verilmiş değil.

Token yakma işlemlerinin olumlu veya olumsuz etkileri sadece ilk dakikalardan itibaren hissediliyor ve zaman zaman düşüşlere sebep olurken, koin sahipleri bu düşüşlerin etkisinin çok fazla olmadığından dolayı dikkate almadıklarını ve konu hakkında ne yorum, ne farklı bir işlem yapıp yapmayacak olduklarını belirttiler. Yatırımcılara göre bu ve buna benzer adımlar değil, piyasada olan mevcut durum kendilerini çok yakından ilgilendiriyor.

Binance dünyanın en büyük borsası olarak her adımı ile önem taşıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu