Kripto Para Haberleri

Binance Bazı İşlemleri Kısa Süreliğine Askıya Aldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, ödeme işlemlerini kısa bir süreliğine askıya aldı. Bizler bu yazıyı yazarken ödeme işlemlerinin yeniden aktif edildiği duyuruldu. Binance, Ethereum ile birlikte ETC20 para çekimlerinin durdurulduğunu gerek Twitter hesabından gerek resmi adres üzerinden duyurdu ve kullanıcılarını bilgilendirmeyi de ihmal etmedi.

Bu tür aksaklıklar ve engellemeler zaman zaman yaşanıyor ve dünyanın en büyük kripto para borsaları bile bu tür kısıtlamaklar ile can sıkıcı olabiliyorlar. Yatırımcılar konuyu olumsuz bir şekilde yorumlarken Binance bunu yalanladı ve ağ yoğunluğu gerekçesi ile birlikte bu kısıtlamanın meydana geldiğini dile getirdi.

An itibarıyla en çok kullanıcıya sahip olan ve işlem hacmi bakımından ilk 3’te yer alan borsalardan biri olduğu gerçeğini unutmamak gerekiyor. Aldığı tepkiler sonrası kısa süre içerisinde ödemeleri yeniden aktif hale getiren borsa, şu an sorunsuz bir şekilde çalışmalarına devam ediyor ve hali hazırda hizmet alabiliyorsunuz.

Çin’in Yasakları Borsaları da Harekete Geçirdi

borsa

Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu yasak ve kısıtlamalardan hemen sonra 1 trilyon dolarlık bir kayıp yaşandı ve bu gerçekten muazzam bir rakam. An itibarıyla devam eden büyük bir düşüş var ve Bitcoin ile birlikte Ethereum için de aynı şeyleri dile getirmek mümkün. Yatırımcıların büyük bir kısmı daha fazla zarar etmemek adına bir an önce eldeki varlıkları çıkartıp para çekimi yapmayı tercih etti. Borsalardaki yoğunluğun en önemli nedenlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance, Margin Risk Fonu Yaptı

Binance, ağ yoğunluğu olarak açıkladığı bu durumu kısa süre içerisinde telafi etti ve hali hazırda sorunsuz bir şekilde sizler de ödeme talep edebiliyorsunuz.

Binance gibi büyük çaptaki borsaların bu tür hatalara ve sınırlamalara yer vermesi tabi ki üzücü. Kripto para yatırımcıları için saniyeler bile büyük bir önem taşıyor ve bu süre zarfında kayıp yaşayanların sayısı da bir hayli fazla oldu. Yeni gelişmekler var olduğu sürece bu mecra aracılığı ile aktarmaya devam edeceğiz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu