Anasayfa Altcoin Binance, Bir Altcoin'i Daha Listeledi: Fiyat Yüzde 40 Fırladı!

Binance, Bir Altcoin'i Daha Listeledi: Fiyat Yüzde 40 Fırladı!

Altcoin

Binance, Ordinals (ORDI) listelemesini gerçekleştirdi. ORDI fiyatının son 24 saat içerisinde yüzde 49 arttığı görüldü.

Binance, Bir Altcoin'i Daha Listeledi: Fiyat Yüzde 40 Fırladı!

Kripto para borsası Binance, bugün Ordinals (ORDI) listelemesini gerçekleştirdi. ORDI, TSİ 13.00'da yeni spot işlem çiftleriyle listelendi. Listelemenin ardından Binance; ORDI/BTC, ORDI/USDT ve ORDI/TRY dâhil olmak üzere spot işlem çiftleri sundu.

ORDI için para çekme işlemlerinin 8 Kasım'da açılması planlanıyor. Buna ek olarak Binance, ORDI'yi İzole Marjin üzerinde ORDI/USDT marjin çifti ile eşleştirilmiş yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak tanıtmayı planlıyor.

Ordinals (ORDI) Fiyatı Yaklaşık Yüzde 49 Arttı

ORDI fiyatı, Coingecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 49'luk bir artışla 11,06 dolara ulaşarak etkileyici bir yükseliş yaşadı.

Bu artış, ORDI'nin Binance borsasında listelenmesine yönelik duyurunun ardından geldi. Bu da dijital varlığı çevreleyen coşkuyu vurguladı.

Binance'in ORDI'yi listeleme kararı, Binance Pool'un Ağustos ayında Ordinals Inscription Service'i tanıtarak kullanıcıların Bitcoin blockchain'ine ek veri ekleme sürecini basitleştirmesinin ardından geldi.

Binance, Bir Altcoin'i Daha Listeledi: Fiyat Yüzde 40 Fırladı!

Bitcoin ağında BRC-20 tokenlerinin ve NFT'lerin oluşturulmasına imkân tanımasıyla bilinen Ordinals protokolü, bu yıl kripto dünyasında ilgi gördü.

Fakat Binance, ORDI'nin ortalamanın üzerinde fiyat oynaklığı potansiyeline sahip nispeten yeni bir token olduğunu düşünerek kullanıcıları risk profili konusunda uyarıyor.

Bunu ele almak için borsa, ORDI'yi diğerlerine kıyasla daha fazla oynaklık ve risk gösterebilecek projeleri temsil eden bir "Seed Tag" ile listeledi. 

Resmî açıklamada belirtildiği üzere Seed Tag'e sahip tokenlerle işlem yaparken kullanıcıların her 90 günde bir Binance'in Spot ya da Marjin platformlarında ilgili sınavları geçmesi gerekecek.

Kaynak: Cryptonews

Binance, Bir Altcoin'i Daha Listeledi: Fiyat Yüzde 40 Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan