Anasayfa Sektörel Binance Blockchain Week İstanbul ile İlgili Ayrıntılar Belli Oldu!

Binance Blockchain Week İstanbul ile İlgili Ayrıntılar Belli Oldu!

Sektörel

8 Kasım - 9 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan Binance Blockchain Week İstanbul'un gündemi açıklandı.

Binance Blockchain Week İstanbul ile İlgili Ayrıntılar Belli Oldu!

Binance Blockchain Week İstanbul 2023, 8 Kasım 2023 ve 9 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleşecek. İki gün sürecek etkinlik, farklı geçmişlerden gelen uzmanları bir araya getirecek. Bu uzmanlar arasında endüstri liderleri, yatırımcılar, politika yapıcılar ve girişimciler yer alacak. Web3'ün tartışılması ve bir sonraki milyar kullanıcının katılımının sağlanması için merkez sahne hazırlandı. Etkinliğin şu anki versiyonu, Binance'in geçen sefer Paris'te elde ettiği başarıyı takip ediyor.

Listedeki önemli konuşmacılardan bazıları şunlardır: 

  • Animoca Brands Kurucu Ortağı Yat Siu
  • Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı
  • The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget
  • Trust Wallet CEO'su Eowyn Chen

Türkiye, Blockchain Haftası'na ev sahipliği yapmak üzere seçildi çünkü bölge, Web3'ün gelişimi için ideal olarak kabul ediliyor. Oturuma şahsen ve çevrim içi olarak katılım sağlanabilir. 

Önemli konuşmacılar, blockchain ve kripto para hakkındaki görüşlerini ve vizyonlarını paylaşacaklar. Etkinlik için biletler mevcut olup, erken kayıtlara yüzde 25'e varan indirimler uygulanmaktadır. Diğer konular, kripto ve blockchain teknolojisinin genişletilmesi ve benimsenmesi etrafında dönecek. Her iki gün de iki oturuma bölünecek: sabah ve öğleden sonra. 

Binance Blockchain Week İstanbul ile İlgili Ayrıntılar Belli Oldu!

8 Kasım 2023 Gündemi

8 Kasım 2023'teki sabah oturumunda katılımcılar konferansa tanıtılacak ve daha sonra küresel kripto pazarlarına ilişkin girişimlere geçilecek. Bu, sektörün bir sonraki milyar kullanıcıyı nasıl bünyesine katabileceğine dair bir tartışmaya dönüşecek. Yerel girişimler tartışıldığında, teknolojinin yaygınlaştırılmasının ve benimsenmesinin nasıl kolaylaştırabileceği üzerinde durulacak. Bu oturumda DeFi'nin büyüme olasılıkları da ele alınacak.

Blockchain konferansı, öğleden sonraki oturum ile devam edecek. Tartışmalar burada daha da derinleşecek, özellikle Web3'teki marka etkileşimi ve Asya bölgesinde stablecoin'in benimsenmesi konuları ele alınacak. Basitçe söylemek gerekirse öğleden sonraki oturum, kripto altyapısı ve Blockchain trilemma'sına yeni bir bakış üzerine tartışmalardan oluşacak.

9 Kasım 2023 Gündemi

9 Kasım 2023'teki sabah oturumu Binance Pazarlama Direktörü tarafından başlatılacak. Rachel Conlan, Web3'teki trendlerin yanı sıra daha fazla gelişmenin ele alınacağı panel tartışmasının önünü açmak için özel bir mesaj verecek. Panelde Web3 evreninde oyunun rolü daha ayrıntılı olarak incelenecek. 

Öğleden sonraki oturumda, BNB Chain'in kullanıcı deneyimi üzerindeki etkisi incelenecek. Buna metaverse'deki teknoloji uyumu ve kültürel uyum da dâhildir.

Binance Blockchain Week İstanbul 2023, finansal alanda gelenekselden blockchain'e geçiş konusunda yoğun bir çabanın ardından sona erecek. Etkinlik, küresel topluluğun Web3'ü daha iyi anlaması ve bir sonraki milyar kullanıcıya katılması için bir fırsat olarak tanımlandı.

Binance Blockchain Week İstanbul ile İlgili Ayrıntılar Belli Oldu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik