Anasayfa Sektörel Binance Borsasında Yeni Atama: Bu Bölgelerin Başında Olacak!

Binance Borsasında Yeni Atama: Bu Bölgelerin Başında Olacak!

Sektörel

Binance, Kyrylo Khomiakov'u Orta ve Doğu Avrupa (CEE) ve Orta Asya Bölge Başkanı olarak atadı.

Binance Borsasında Yeni Atama: Bu Bölgelerin Başında Olacak!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Kyrylo Khomiakov'u hem Orta ve Doğu Avrupa (CEE) hem de Orta Asya bölgeleri için bölge başkanı olarak atadığını duyurdu. Küresel olarak karşılaştığı çeşitli zorlukların ortasında Binance; genişleme, itibari para ortakları ve diğer hedefleri üzerinde çalışmaya devam edecek.

Binance, 26 Ekim'de yayınladığı bir blog yazısıyla Kyrylo Khomiakov'un hem Orta ve Doğu Avrupa (CEE) hem de Orta Asya bölgeleri için bölge başkanlığına terfi ettiğini duyurdu.

Bu bölgelerdeki Binance ekipleri, borsa tarafından sunulan ürün ve hizmetlere odaklanmak için Khomiakov'a bağlı olarak çalışacak. Şirketin büyümesi, eğitim girişimleri ve itibari para kanallarının geliştirilmesi önemli bir odak noktası olacak. Khomiakov, Binance'in sektör liderliğini, pazarlama stratejisini ve bu pazarlardaki hükûmet ve kamu kuruluşlarıyla ilişkilerini geliştirmeye yardımcı olacak.

Binance Bölgesel Piyasalar Başkanı Richard Teng, şunları söyledi:

Bu çeşitli ve gerçekten benzersiz bölgeler, şirketimiz için kritik öneme sahip. Yerel piyasalar hakkında derin bir anlayışa sahip olan ve Binance organizasyonunda ayrılmaz bir rol oynayan Kyrylo'nun söz konusu bölgelerin sorumluluğunu üstlenmesi çok önemli.

Khomiakov'un liderliğindeki Binance, son birkaç yılda Ukrayna'daki varlığını genişletmek için çalıştı. Khomiakov, Ukrayna Devlet Altyapı Projeleri Ajansı'nın CEO'su ve bir blockchain yazılım geliştirme şirketinin CEO'su olarak görev yaptı.

Binance Borsasında Yeni Atama: Bu Bölgelerin Başında Olacak!

Borsanın Karşılaştığı Düzenleyici ve Operasyonel Zorluklar

Binance, son birkaç yılda özellikle de ABD'de birçok aksilikle karşılaştı. FTX'in çöküşünden sonra artan inceleme ve düzenleyicilerin yasal zorlukları, Binance'i önemli ölçüde etkiledi.

Binance, Binance.US ve CZ, mahkemeyi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davayı düşürmeye çağırdı. Davalılar, SEC'in ABD Kongresi'nin resmî izni olmadan kripto varlıkları düzenleme yetkisini aştığını ve mantıksız bir şekilde kripto varlıkları menkul kıymet olarak değerlendirdiğini iddia ediyorlar.

Kaynak: CoinGape

Binance Borsasında Yeni Atama: Bu Bölgelerin Başında Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik