Anasayfa Altcoin Binance, Bu Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlattı! Fiyat Fırladı...

Binance, Bu Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlattı! Fiyat Fırladı...

Altcoin

Binance, EthereumPoW (ETHW) vadeli işlemlerini başlatacağını duyurdu. Bunun üzerine ETHW fiyatında kayda değer bir artış yaşandı.

Binance, Bu Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlattı! Fiyat Fırladı...

Binance'in blog sayfasından yapılan duyuruya göre; Binance Vadeli İşlemler, merakla beklenen USDT-M ETHW kalıcı vadeli işlem sözleşmesini bugün başlattı. 50x'e varan etkileyici bir kaldıraç oranıyla Binance Vadeli İşlemler portföyüne eklenen bu sözleşme, daha fazla esneklik ve potansiyel getiri arayan yatırımcılar için heyecan verici fırsatlar sunuyor.

ETHW Fiyatında Artış Yaşandı

Duyurunun ardından EthereumPoW (ETHW) fiyatı birkaç saat içinde fırladı. Yazım sırasında ETHW fiyatı 2,93 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi ise 99,3 milyon dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu, son 24 saatte yüzde 14,62'lik bir kazanca ve son 7 günde yüzde 81,14'lük bir artışa işaret ediyor ve ETHW'yi listenin en çok kazananlarından biri yapıyor.

Binance, Bu Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlattı! Fiyat Fırladı...

Sözleşmenin Detayları

Sözleşmenin dayanak varlığı ETHW ve uzlaşma varlığı USDT'dir. 7/24 işletilen bu sözleşme, yatırımcılara piyasaya katılmak için sürekli fırsatlar sunar. Tick boyutu 0,001'dir ve ticaretin yürütülmesinde hassasiyet sunar.

Sözleşmenin dikkate değer özelliklerinden biri de üst sınır fonlama oranıdır. Üst sınır fonlama oranı +%2,00 ile -%2,00 arasında değişecektir. Her dört saatte bir belirlenen bu oran, alım satım stratejilerine bir öngörülebilirlik unsuru katmaktadır. Alım satım meraklıları, küresel piyasa katılımına imkân tanıyan 7/24 işlem saatlerinin de tadını çıkaracak.

Nitelikli USDT marjlı vadeli işlem sağlayıcıları, USDT-M sözleşmesinde işlem yaparken yaklaşık 14 ila 15 gün boyunca %0,005 oranında maker ücreti indirimine hak kazanacak. 

İlgili teşvik döneminden sonra platform, promosyondaki nitelikli USDT marjlı vadeli işlemler için maker ücreti geri ödemelerini belirler. Platform, ödülleri kullanıcının USDT marjlı Vadeli İşlem Likidite Sağlayıcı Programındaki kademesine göre dağıtacak. Bu teşvik, likiditeyi artırmayı ve aktif piyasa katılımcılarını tanımayı amaçlamaktadır.

Öne çıkan özelliklerden biri, kullanıcıların ETHWUSDT Sözleşmesini çeşitli marjin varlıkları üzerinden takas etmelerine olanak sağlayan çoklu varlık modudur. ETHWUSDT işlemlerine katılırken Bitcoin'i marj olarak kullandığınızı düşünün. Bu, tek bir sorunsuz deneyimde esneklik ve çeşitlendirme anlamına gelir.

Kaynak: CoinGape

Binance, Bu Altcoin'de Vadeli İşlemleri Başlattı! Fiyat Fırladı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik