Anasayfa Altcoin Binance, Bu Meme Coin'i Listeliyor! 24 Saatte Üç Haneli Patladı

Binance, Bu Meme Coin'i Listeliyor! 24 Saatte Üç Haneli Patladı

Altcoin

Coinbase'in ardından Binance de BONK'u listeleyeceğini açıkladı. Bunun üzerine fiyat 24 saatte yüzde 115 arttı.

Binance, Bu Meme Coin'i Listeliyor! 24 Saatte Üç Haneli Patladı

Coinbase'in ardından Binance de Seed Tag bölümünde hiper meme coin BONK'u listeleyeceğini duyurdu. Solana tabanlı meme coin için alım satımın Pekin saatiyle 16:00'da açılacağı duyuruldu.

BONK fiyatı son 24 saatte yüzde 115'in üzerinde ve son 30 günde yüzde 1.100'ün üzerinde artış gösterdi. Piyasa değeri 1,7 milyar doların üzerinde olan BONK, Dogecoin'in ve Shiba Inu'nun hemen arkasında yer alıyor.

Binance'de BONK Yatırma İşlemleri Başladı

Resmî duyuruya göre, BONK için yeni spot işlem çiftleri şunlardır: BONK/USDT, BONK/FDUSD ve BONK/TRY.

Kullanıcılar, alım satıma hazırlanmak için Binance'e meme coin'i yatırmaya başlayabilirler. BONK çekme işlemleri ise 16 Aralık 08:00'de (UTC) açılacak.

Buna ek olarak Binance, 15 Aralık 08:00'den (UTC) itibaren 48 saat içinde Isolated Margin'deki bu yeni marjin çifti ile BONK'u yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecektir. Kripto para için yeni izole marjin çifti BONK/USDT olacaktır.

Binance, Bu Meme Coin'i Listeliyor! 24 Saatte Üç Haneli Patladı

Binance'de BONK'a Nasıl Erişilir?

Binance Spot ve/veya Binance Marjin platformlarında Seed Tag etiketli tokenlara erişmek için artık kullanıcıların "Kullanım Koşulları"nı kabul etmelerinin yanı sıra her 90 günde bir ilgili sınavları başarıyla tamamlamaları gerekiyor.

Binance'e göre bu testler, Seed Tag tokenlarını içeren alım satım faaliyetlerine başlamadan önce kullanıcıların ilgili riskler konusundaki farkındalığını doğrulamak için tasarlandı.

Seed Tag'lerin belirlenmesi, Piyasalara Genel Bakış sayfasının yanı sıra ilgili Binance Spot ve Binance Margin alım satım sayfalarında mümkün kılınmıştır. Risk farkındalığını daha da vurgulamak için Seed Tag'leri içeren tüm tokenlar için bir uyarı başlığı belirgin bir şekilde gösterilecek ve kullanıcıları bu belirli tokenlarla ilişkili benzersiz riskler hakkında bilgilendirmek ve eğitmek için kapsamlı bir sistem oluşturulacaktır.

Daha önce Coinbase, BONK'u listeleyeceğini duyurmuş ve bunun ardından meme coin'in fiyatı önemli ölçüde artmıştı.

Kaynak: Cryptonews

Binance, Bu Meme Coin'i Listeliyor! 24 Saatte Üç Haneli Patladı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik