Kripto Para Haberleri

Binance CEO’su: Amazon en az bir kripto para birimi çıkaracak

ABONE OL:

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabından bir kullanıcıya verdiği ”Amazon ve kripto paraların geleceği” yanıtında Amazon tarafından er ya da geç kripto para birimi üretilecek olduğunu ve Amazon’un kripto para üretmek konusunda er ya da geç üretmeye yönelik olarak karar verecek olduğunu açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Amazon er ya da geç kripto para üretecek ve kripto para piyasalarına er ya da geç kripto para birimi üreterek giriş yapmak zorunda kalacak” dedi. Kripto para sahibi olan kişiler hakkında yaptığı açıklamalar ve Bitcoin Cash hard forkundan bu yana sürekli tepkilerin odağında olan ve son dönemde tepkilerin dinmesi ile birlikte tekrar gündeme gelen Zhao, yatırımcılara sürekli kendi tercihlerini yapmalarını ve kripto para sahibi olacakların Bitcoin Cash’i görmezden gelmemeleri önerisinde bulunuyor.

amazon er ya da geç bir kripto para birimi üretecek ve üretilecek olan kripto para birimi sektörde tanınacak. beklediğimden uzun sürebilse de er ya da geç bu olacak.

-Binance CEO’su Changpeng Zhao-

Amazon ise kripto para üretimi yapıp yapmayacak olduğu hakkında resmi bir açıklama yapmadı ve kripto para sektörüne ilgi duymayan şirketler arasında. Birçok farklı sektörde bulunan Amazon, internet üzerinden alışveriş, canlı yayın ve film kategorisinde dünyanın en tanınmış şirketleri arasında bulunmakta.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance 15 Kaydi Paraya Destek Ekledi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu