Kripto Para Haberleri

Binance CEO’su: Güvenlik en kolay iş

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para borsası ve kendisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalarda kripto para borsası yöneticisi olmanın zorluklarına değindi. Bitcoin ve diğer koinler konusunda açıklama yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir kripto para borsası için kendisine göre en kolay konunun güvenlik konusu olduğunu ve güvenliğin bir kripto para borsası için çok önemli olmasına rağmen çok kolay şekilde çözümlenebilecek olan konulardan bir tanesi olduğunu belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance ile Chainalysis anlaştı!

Açıklamasında, kendisinin bazı zorluklar ile zaman zaman karşı karşıya kalabildiğini ama bu sorunların genellikle kendisi ve ekibi tarafından kısa süre içerisinde çözüldüğünü açıklayan Zhao, bu sorunlar arasında göze çarpan sorunların bile kısa süre içerisinde çözülebilecek olduğundan bahsetti.

bana kalırsa bir kripto para borsası yönetmenin oldukça fazla zor yanları var. ama bu zor yanlarını ben ve birçok yönetici çoğu zaman üstesinden gelebiliyor ve neredeyse görmezden gelerek bu sorunları aşabiliyorum. bir kripto para borsası için en önemli mesela her zaman için bir ürünü değerli bir şekilde ortaya çıkarmak ve onun en iyi ortamda satılabilmesini sağlamak olmalı. güvenlik konusu ise epey önemli olan bir konu olsa bile bir kripto para borsası için en kolay olan konu güvenlik konusudur. en zor olan konu ise bir ürünü ortaya çıkarıp onu değerlendirmek ve değerini sürekli olarak koruyarak daha fazla arttırmaktır.

-Binance CEO’su Changpeng Zhao-

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu açıklamalarının yanında dolandırıcılık konusuna da değindi.

birçok insan kripto para sektöründe dolandırıcılık yapmak istiyor ve bunu yapmak için her türlü yolu deniyor. bu ise büyük ama çok büyük bir olumsuz itibar sebebi oluyor ve insanlar bunları asla ama asla duymak istemiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu