Anasayfa Sektörel Binance CEO'su, İki Efsane İsim ile Buluştu: İş Birliği Sinyali mi?

Binance CEO'su, İki Efsane İsim ile Buluştu: İş Birliği Sinyali mi?

Sektörel

Binance'in yeni CEO'su Richard Teng, Khabib Nurmagomedov ve Ronaldo "Fenomeno" ile birlikte görüldü. Bu, yeni bir iş birliği sinyali olabilir mi?

Binance CEO'su, İki Efsane İsim ile Buluştu: İş Birliği Sinyali mi?

Dün Abu Dabi'de düzenlenen Formula 1 Grand Prix'si sadece yüksek hızlı yarışları sergilemekle kalmadı, aynı zamanda beklenmedik yüzleri de bir araya getirdi. Binance'in yeni CEO'su Richard Teng, karma dövüş sanatları efsanesi Khabib Nurmagomedov ve futbol ikonu Ronaldo "Fenomeno" ile birlikte görüldü.

Çağdaş spor sahnesine uygun olarak Binance'inki de dâhil olmak üzere kripto şirketlerinin logoları reklam afişlerinde belirgin bir şekilde yer aldı. Teng ve spor efsaneleri arasındaki etkileşim, sosyal medyada kripto borsası devi ile iki sporcu arasındaki potansiyel bir iş birliği hakkında spekülasyonları alevlendirdi.

Binance'in bu tür ortaklıklarla dolu bir geçmişi var. Önceki CEO Changpeng Zhao döneminde borsa, Cristiano Ronaldo ile güçlerini birleştirerek özel NFT koleksiyonlarının oluşturulmasını sağladı. Bu iş birlikleri, dijital alanın ötesine geçerek taraftarlara futbol yıldızı ile antrenman seansları gibi benzersiz deneyimler sundu.

Teng, CZ'nin İstifası Üzerine Borsanın Başına Geçti

Binance CEO'su, İki Efsane İsim ile Buluştu: İş Birliği Sinyali mi?

Teng, ABD Adalet Bakanlığı ile yapılan anlaşmanın bir parçası olarak istifa eden Zhao'nun yerine bir haftadan kısa bir süre önce Binance'in başına geçti. Kısa süreye rağmen Teng, kullanıcı fonlarının korunması taahhüdünü vurgulayarak ve Web3 alanındaki ortaklıkları genişletme planlarını ifade ederek önemli duyurular yaptı.

Şimdi herkesin aklındaki soru; Binance'in yeni CEO'su ile spor efsaneleri arasındaki görüşmenin, kripto paranın ve sporun kesiştiği bir başka önemli ortaklığa işaret edip etmediği. Grand Prix'nin motor gürültüsü ve yanıp sönen ışıkları arasında gerçekleşen bu beklenmedik buluşmanın gerçek doğasını ancak zaman ortaya çıkaracak.

Kaynak: U.Today

Binance CEO'su, İki Efsane İsim ile Buluştu: İş Birliği Sinyali mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik