Kripto Para Haberleri

Binance CEO’su kripto para yatırım portföyünü açıkladı!

ABONE OL:

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin kurucusu, CEO’su ve dünyanın en büyük kripto para birimi milyarderlerinden biri olan Changpeng Zhao, tüm yatırımınlarının kripto para birimlerinde olduğunu açıkladı.

Çarşamba günü Bloomberg röportajında Changpeng Zhao:

Bir şeye sahip olmaktan çok likiditeye değer veren adamlardan biriyim. Aslında hiçbir şeye sahip olmamayı tercih ediyorum.

Herhangi bir mülke veya çok fazla itibari paraya sahip olmadığı için Bitcoin (BTC) gibi çeşitli kripto para birimlerinin artık tüm net değerinin neredeyse %100’ünü oluşturduğunu söyledi. Net değerinin ne kadarının kripto para birimine yatırıldığı sorulduğunda Zhao şunları söyledi:

Muhtemelen %100’e yakın olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir itibari param yok. Sahip olduğum fiziksel şeyler, muhtemelen net değerim açısından ihmal edilebilir. Yani bu bir kavram değişimidir. İtibari para satın almak için kripto para kullanmıyorum; Ev satın almak için kripto para kullanmıyorum. Ben sadece kripto para tutmak istiyorum. Ve gelecekte kripto paramı nakde dönüştürmeyi planlamıyorum.

Changpeng Zhao portföyünü nasıl geliştirdi?

Zhao, kripto para portföyünü geliştirmesinin uzun zaman aldığını söyledi. İlk Bitcoin’i satın aldıktan sonra Zhao 2006’da Şangay’daki dairesini satmak için büyük bir acele kapıldı. Zhao, “O zamanlarda dairemi Bitcoin satın almak için sattım ve ayrıca işimi bıraktım.” dedi. Ünlü CEO “bir daire kiralayabilir veya bir otelde kalabilirsiniz, bu size çok daha fazla likidite sağlar.” diye ekledi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Saldırıya uğrayan Kanada merkezli borsa: Ödemeleri yapacağız, ama LTC ve BTC hariç

Binance CEO’su daha önce herhangi bir itibari para birimine sahip olmadığını iddia etmişti. Zhao, Şubat ayında Twitter’da “0 itibari para bakiyem var ve yalnızca geleneksel parayla yapılabilen ödemeler için kripto paraları itibari paralara çeviriyorum.” demişti.

Çin’in Hurun Araştırma Enstitüsü’nün verilerine göre Changpeng Zhao, kripto para ve blok zinciri endüstrisinde dünyanın en zengin adamlarından biri. Ocak 2021 itibarıyla 8 milyar dolar olarak tahmin edilen toplam serveti ile en zengin 3. kripto para milyarderi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu