Binance CEO’sundan açıklama

2 Dakikada Okunabilir


Craig Wright, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğu iddiasıyla daima ısrarcı oluyor ve kendisinin kripto para birimlerinin kurucusu ve yaratıcısı olduğunu iddia ediyor. Bugün ise dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’in fuhuş için bir bütçesinin olduğu ve bu bütçeyi %30 olarak belirlediğini iddia etti.

Yakın tarihli bir BSV Konferansında, Wright şöyle dedi:

Şu anda Yasadışı işlemler, Tether ve Binance’a para pompalıyor. Kaçakçılık yapan kişilerin yasadışı kullanımı mevcut ve bu kişiler Binance kripto para borsasını destekleyerek daha fazla çapının genişlemesine sebep oluyor. Şu anda Binance parasının %30’u kadınları fuhuşa sürüklüyor ve finanse ediyor.

Son zamanlarda Max Keizer ve Peter McCormack tarafından Binance CEO’su’na karşı bazı açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalar tepki çekti. Bununla birlikte, CZ sakindi ve belki de iddialara sadece cevap vermekle yetindi.

Dikkat muhtemelen istediği tek şey… Aptal şeyleri görmezden geliyoruz ve önemli olan şeylere odaklanıyoruz. #BUIDL

Craig Wright vs Peter McCormack

Peter McCormack, hakaretten dolayı Craig Wright tarafından dava edildi. Wright, Satoshi Nakamoto olduğunu kabul ederek açık mahkemede bir özür istedi ve özür dilemezse davacı olmaya devam edecek olduğu uyarısında bulundu.

Peter McCormack tweet atarak:

Yapmayı reddettiğim bir şey mahkemede Craig Wright’ın Satoshi ve BSV’nin gerçek Bitcoin olduğunu kabul etmek veya söylemektir.

Ayrıca, kripto Twitter topluluğunun üyeleri, davanın yasal giderlerine yönelik kitle fonlamasına katılmayı teklif ederek desteklerini daha fazla artırdılar.

McCormack ise ısrarcı:

Lütfen insanları savunmamı maddi olarak desteklemeleri gerektiğini söyleyerek taciz etmeyi bırakın. Eğer bağışı seçersem, isteğe bağlı olacak bir adres gönderirim ve [Jake Chervinsky] fonların kullanımını denetler. Bu yola girmeden önce benim elimde birçok seçenek var. 

Ayrıca, Craig Wright ve Calvin Ayre ile ilgili de bazı açıklamalar yaptı ve alaycı konuştu. Kripto para topluluğunda olan biteni son dönemde anlamak pek fazla mümkün değil, ancak kripto para birimi yatırımcıları bu tartışmaların artık bir son bulmasını ve sektörün asıl sorunlarına odaklanılması gerektiğini düşünüyor.

Satoshi Nakamoto ortaya çıkmadan bu sorunların son bulmayacağı belli.


error: Kopyalama Engellendi!