Binance Coin (BNB) Analizi

2 Dakikada Okunabilir


  • Binance Coin (BNB) %5,8 arttı.
  • Binance Coin (BNB) yakın zamanda iyi bir yükseliş gösteriyor.
  • Binance ve eBay Binance Coin (BNB) ile ödeme yapmaya yönelik bir anlaşma imzalayabilir.

Resmi bir onay yok, ancak söylenti eBay’in Binance Coin (BNB) desteğini açıklayabileceğini iddia ediyor. Platform, dünyanın en büyüklerinden biridir ve bu talebin BNB’yi 42 dolara kadar yükseltmesine neden olabilir.

Binance Coin Fiyat Analizi

Binance Coin (BNB) henüz çok az sayıda insan tarafından kullanılıyor olsa da dünyada adını sıkça duyuran ve haberlere çıkmış olan kripto paralar arasında bulunuyor. Yakın zamana kadar Binance Coin (BNB) yatırımcılara büyük oranda kazanç sağladı ve yatırımcılar son zamanda hacklenme olayından sonra değeri düşen Binance Coin (BNB) fiyatına rağmen alım yapmaya devam ettiler.

Binance Coin (BNB) ile beraber son dönemde eBay tarafından kullanılmasına izin verecek bir sistem üzerinde çalıştığı iddiaları fiyatların artmasında rol oynadı.

Ekibimiz ilerleme kaydediyor ve haftasonu boyunca çalışıyor. Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde, sistemimize bazı önemli revizyonlar yaptık, çok sayıda gelişmiş güvenlik özelliği eklenmiş ve / veya tamamen yeniden güvenlik önlemleri tasarlanmıştır. Değişikliklerin detaylarını daha sonra paylaşacağız.

eBay eğer Binance Coin (BNB) ödeme yöntemini sistemine eklemek ister ve bunu başarılı bir şekilde yapabilir ise sonucunda 42 dolara kadar yükselmesi mümkün olabileceği iddia edilen BNB’nin piyasada büyük oranda kazanç elde ettirmesi mümkün.

Şu anda, Binance Coin (BNB) son 24 saatte kararlıdır ancak yükseliş eğiliminde işlem görmektedir. Ayın ilk haftasındaki geri çekilmeye rağmen, boğalar, yeniden boğa eğilimi devam etme evresinde Mayıs 10’daki değer düşüklüğünü düzeltiyor. Bu nedenle, Binance Coin (BNB) yatırımcılarının son dönemde daha fazla yatırım yapıp yapmamak konusunu gözden geçirmesi önerilmekte.

BNB sahiplerinin kısa zaman içerisinde satış yapıp yapmayacaklarına ve kripto para hacmi ve kripto para fiyatlarının nasıl değişecek olduğuna bağlı olarak yatırımların değerinin artması Binance’in yönetiminin açıklamalarına da bağlı olarak değişebilir. Yatırımcıların bu dönemde BNB hakkında ne düşündükleri de oldukça fazla önem taşıyor. Yatırımcıların ne kadar kararlı davranacak oldukları da BNB fiyatını belirleyecek olan unsurlar arasında.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
242
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
243
Şaşkın
Lol Lol
363
Lol
Harika Harika
242
Harika
Korkunç Korkunç
201
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!