Analizler

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi: BNB Değer Kaybediyor ama Grafikler Umut Verici

Binance Coin fiyatı kritik bir seviyede durdu. Kripto para rallisinin duraklamasıyla, BNB’nin yakın vadede düşüp düşmeyeceğini merak ediliyor. Kripto para birimleri geçen haftaki düşüşten sonra toparlanma çalışıyor. Ancak son iki gündür fiyatlar yükselişe devam etmekte zorlandı.

Bitcoin, 40.000 dolarlık seviyeyi ikna edici bir şekilde geçemiyor gibi görünüyor. Buna karşılık, Ethereum da 2.900 doları kırmayı başaramadı. Daha sonra Binance Coin fiyatı 385 dolarda yerel tavan yaptı.

BNB, direnci temizleyemedikten sonra düşüşe geçti ve şu anda 320 doların altında işlem görüyor. BNB, Binance borsasının yerel tokenidir. Bu nedenle, fiyatı diğer kripto paralarla oldukça ilişkilidir. Biannce bir bütün olarak ne kadar popülerse BNB hacmi de o kadar yüksek olur. Bu, BNB için daha büyük bir taleple demektir.

Piyasalar genellikle fiyatlar yükselirken daha fazla ilgi ve kullanıcı çeker. Bu nedenle, Binance Coin fiyatının 2021’e bu kadar harika bir başlangıç ​​yapmış olması son derece mantıklı. BNB, piyasayı yılın başlarından beri yukarı yönlü takip ettiği için geçen hafta da Bitcoin ve diğer kripto paralar ile birlikte düşüş yaşadı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  En İyi 10 Alternatif Kripto Para 6 Ayın En Düşük Seviyesinde

3 Mayıs’ta BNB, 693.40 dolarda yeni bir fiyat rekoru kırdı. Yıla 40 dolardan başladığı düşünüldüğünde bu oldukça büyük bir başarıdır. Ne yazık ki yıllık %1.600’lük kazanç pek de uzun sürmedi. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra BNB geçen haftaki toplu düşüşte 211.40 dolara geriledi.

Alıcılar ise son birkaç günde bu düşük seviyeyi %70 yukarı itmeyi başardı. Bunu takip eden satın almalar ile BNB fiyatı keskin bir şekilde iyileşti. Hatta BNB kısa süre sonra 385 dolarlık direncini test etti. Fiyatın buraya tepkisi ise güzel olmadı ve BNB şu anda Bitcoin gibi aşağı yönde ilerliyor.

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi:

Binance Coin (BNB)

4 saatlik BNB grafiği, BNB’nin 12 Mayıs’tan itibaren azalan bir trend çizgisinin direncine girdiğini gösteriyor. Trend şu anda 375,30 dolarla bugünün en yüksek seviyesinde bulunuyor. Tabii ki, fiyat son dört günde %80 arttı ve bu nedenle bu aşamada yükselişin duraklaması kaçınılmaz oldu.

Bununla birlikte 375 dolar çok önemli bir seviyedir. Fiyat bugün düşüşü tersine çeviremez ve bu çizginin üzerine çıkamazsa düşüş hareketi daha da büyüyebilir. Böyle bir durumda Binance Coin 300 dolarlık desteğine gerileyebilir. Bu seviye 25 Mayıs’taki düşüşte iyi bir destek seviyesi olduğunu kanıtlamıştır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi BCH, XMR ve DOGE: 11 Temmuz 2020

Yukarıdakinin tam tersine BNB fiyat düşüş hareketinde kurtulur ve 375 dolara çıkarsa yükseliş hareketi keskinleşebilir. Şu anda yapılabilecek en iyi şey onaylanmış bir kırılma veya onaylanmış bir başarısızlık için beklemektir. Daha geniş pazarın gücü / zayıflığı bu iki senaryodan hangisinin gerçekleşeceğini iyi bir göstergesi olacaktır.

İlgili İçerik: Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu