Analizler

Binance Coin, EOS, Stellar Fiyat Analizi 3 Haziran 2021

Bitcoin’in fiyatı son 24 saat içinde %7,87 arttı ve şu anda 38.922 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in yükseliş hareketinin etkileri birçok altcoin üzerinde de gözlemlenebilir. Binance Coin, fiyatını son 24 saat içinde %10 arttırdı, yine de EOS ve XLM hareketsiz kaldı. Stellar’ın protokol 17’ye yükseltmesi bile XLM’nin fiyatında fazla bir etki yaratmadı.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin, son 5 gündür istikrarlı bir şekilde yükseliyor. 31 Mayıs’ın erken saatlerinde, BNB 311 dolarlık dip seviyesine yakın işlem görüyor ve o zamandan beri %36,6 artarak 418 dolara çıktı. BNB’nin Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI), artan satın alma baskısı, göstergeyi aşırı alım bölgesine (70.1) çıkardı ve bu satış baskısının yakında gelebileceği anlamına geliyor.

Piyasada yükselen satın alma ivmesini gösteren Bakiye Hacmi göstergesinde de benzer bir hareket var. Ayrıca Bollinger Bantları 31 Mayıs’ta volatilitenin yaklaşacağının sinyalini vermişti. Bu yazının yazıldığı sırada bantlarda ciddi bir ayrışma gözlemlendiğinden, bu oynaklık yakında sona erecek gibi görünmüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  SEC, 2019’da 4.3 Milyar Dolar Topladı

Bu ralli devam ederse, BNB 460 dolarlık direnç seviyesini kırabilir. BNB fiyatı 460 doların üzerine çıkarsa bir sonraki ana direnç 501 dolardadır. Böyle bir durumda Binance Coin 292 dolarlık destek seviyesine düşme olasılığından kurutulacaktır.

Binance Coin, EOS, Stellar Fiyat Analizi 3 Haziran 2021 –

EOS (EOS)

EOS, Mayıs ayının sonuna doğru yüksek oynaklık yaşadı; EOS, son 12 gün içinde 4.01 dolardan 6.43 dolar çıkarak %61 değer kazandı. Ancak bu oynaklık, EOS’un o zamandan beri katı yatay hareketi sürdürmesi nedeniyle 29 Mayıs’ın geç saatlerinde sona erdi. Müthiş Osilatör, momentumunda da minimum bir değişiklik gösterdi. Bununla birlikte şu anda yeşil mumların görünümü EOS piyasasında yükseliş hareketinin geldiğini gösteriyor.

Chaikin Para Akışı göstergesi, yeşil gösterge nötr işarete yakın kaldığı için yüksek miktarda sermaye girişi olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, hem 50 SMA (turuncu) hem de 100 SMA (kırmızı) şu anda pozisyonlarını mum çubuklarının altına taşımasıyla, yakında bir yükseliş trendi gelebilir.

Daha güçlü bir ipucu olmadan EOS fiyatında ani bir artış beklenmiyor. 6,95 dolar uzun süredir güçlü bir direnç görevi görüyor ve bu seviyenin kırılmasıyla EOS 7,27 dolara (bir sonraki direnç) çıkabilir. Aksi takdirde EOS 4,87 dolarlık destek seviyesine doğru konsolide olacaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Büyük İddia: Binance Coin, Ethereum’un Yerini Alabilir!

Binance Coin, EOS, Stellar Fiyat Analizi 3 Haziran 2021 –

Stellar Lumens (XLM)

Özellikle XLM, bir süredir piyasada mükemmel bir performans göstermiyor. Yine de XLM fiyatının hareketi 0,47 dolar direnç ve 0,34 dolar destek seviyelerinde sınırlı kaldı. MACD, son 10 günde iki kez çapraz geçişe işaret etse de bu geçişlerin ikisi de direnç seviyesini kıracak kadar güçlü olmadı. Şu anda, mavi MACD gösterge çizgisi ve kırmızı sinyal çizgisi, tarafsız bölgeye yakın seviyelerde.

Parabolik SAR göstergesinin beyaz noktalı çizgisi, şu anda fiyatın altında kaldığı için yükseliş eğilimi yanlısı olmaya devam ediyor. 4 saatlik grafikte Ortalama Yön Endeksi (ADX) 23.6’da kaldı. Gösterge önümüzdeki saatlerde 25.0’ı geçerse trendin tersine dönmesi beklenebilir.

Güçlü bir yükseliş trendi XLM fiyatını yukarı çekebilir. Bununla birlikte, daha geniş piyasa hareketleri XLM’nin aktif direnç ve destek seviyelerinde hareket etmeye devam edeceğini ileri sürüyor.

Binance Coin, EOS, Stellar Fiyat Analizi 3 Haziran 2021 –

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu