Analizler

Binance Coin Fiyat Tahmini: Üçgen Modeli Şimdilik Tutuyor

Binance Coin fiyatı yükselmeye devam ediyor ancak şimdiye kadar 433 dolarlık ana direncini kıramadı. Bu, BNB için toparlanmanın zirve yaptığı anlamına mı geliyor?

Perşembe günü işler iyi gidiyordu ve BNB 2 haftanın en yüksek seviyesi olan 433,13 dolara ulaşmıştı. Bunun ardından Elon Musk, şifreli bir tweet ile Bitcoin’den ayrıldığını ima etti ve böylece Bitcoin’de yaşanan düşüş ile BNB 15% oranında düşüş yaşadı ve 365,48 dolara geriledi.

Dün ise Binance Coin fiyatı kayıpların çoğunu geri aldı ve 426,48 dolara geri döndü ve sonunda daha da yükselecek gibi görünüyor.

Sonra bu geldi:

Binance Coin Fiyat Tahmini: Üçgen Modeli Şimdilik Tutuyor –

Evet, bu tweetin biraz açıklamaya ihtiyacı olabilir: Bu şifreli tweet, yetişkin temalı kripto para tokeni Cumrocket’e bir referanstır. Bu, Cummies’in fiyatının %400’den daha büyük bir ralli yapmasına neden oldu, ancak Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin üzerinde ters etki yaptı. BNB, 374.02 dolara düştü ve böylece yükselen trend çizgisinin desteğinin altına geriledi. Fiyat o zamandan beri trend çizgisini 385,60 dolardan kırmayı başardı ve şu anda bu seviyenin yakınında işlem görüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi 14 Ağustos 2020

Binance Coin Fiyat Tahmini

Binance Coin Fiyat Tahmini: Üçgen Modeli Şimdilik Tutuyor –

4 saatlik grafikte 23 Mayıs’ın düşüşü 210.95 dolardan itibaren destekleyici bir yükseliş trendinin geldiği görülüyor. Bu önemli bir seviyedir ve fiyat bu seviyenin altına düşerse son toparlanmanın sekteye uğradığını gösterebilir.

İlk destek, 4 Haziran’ın en düşük seviyesi 365.48 dolardadır ve bunun altında, 30 Mayıs’ın en düşük seviyesi olan 291.56 dolar yer alıyor. Tabii ki, fiyat sabit kalırsa ve 433,13 dolar ziyaret edilecek ilk direnç seviyesi olacaktır. BNB fiyatı bu direncin üzerine çıkarsa yeni bir ralli başlayabilir.

Binance Coin fiyatı 433 dolarlık direncin üzerinde kapanış yaparsa boğalar daha da güç kazanacak ve 500 doları hedefleyecektir. Bu arada, en iyi ticaret şeması yukarıdaki senaryolardan birinin gerçekleşmesini beklemektir. Üçgen oluşumunun herhangi bir yöndeki kırılmasındaki fiyat hareketi ile keskin bir fiyat hareketi gelecektir..

İlgili İçerik: Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu