Analizler

Binance Coin, Neo, Enjin Fiyat Analizi

ABONE OL:

Bitcoin 49.000 doların altına düştükten sonra Binance Coin 205 dolara doğru ilerliyordu. Ayrıca NEO güçlü bir destek seviyesinin altına düşüş yaşadı ve bu düşüş hareketi önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatı 32 dolara kadar çekebilir. Son olarak Enjin, geçen hafta kayda değer bir yükseliş yaptıktan sonra ENJ alıcıların tükenmişliğini resmetti.

Binance Coin (BNB)

 data-lazy-srcset=
https://www.tradingview.com/symbols/BNBUSDT/

Satıcılar kendilerini 270 dolar civarında pozisyonlayıp piyasanın kontrolünü ele geçirdikleri Mart ayının başına doğru BNB’nin yaptığı 210 dolardan 270 dolara yükseliş bir iyileşme hareketi olarak sayılmadı. O zamandan beri, BNB 230 dolara ve bu seviyenin altına geri çekildi. 200-205 dolarlık bölge boğaların BNB’ye destek çıkabileceği bir sonraki ilgi alanıdır.

Müthiş Osilatör, 4 saatlik grafikte düşüş bölgesine girince düşüş hareketini doğruladı. Ayrıca OBV son birkaç gün içinde istikrarlı bir satış baskısı olduğunu gösterdi. BNB’yi 230 doları test etmesi piyasaya short tüccarlarını tekrardan getirebilir.

Neo (NEO)

 data-lazy-srcset=
https://www.tradingview.com/symbols/NEOUSDT/

Hacim Profilinin Görünür Aralığının gösterdiği gibi 37.13 dolarlık Kontrol Noktası (kırmızı) geçtiğimiz hafta boğaların savunmaya çalıştığı bir seviye oldu ama son saatlerde bu seviye ayılara teslim oldu. MACD ise sıfırın altına indi ve düşüş trendini kanıtladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 20 Temmuz 2020

NEO grafiklerinde %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesi 32 dolarda ve %50 Fibonacci geri çekilme seviyesi 35 dolarda, bu seviyeler NEO’da yeni bir yükselişi tetikleyebilecek seviyelerdir. Bununla birlikte VPVR’nin de vurguladığı gibi 30,5 ve 32 dolar arasındaki bölge dikkate değer bir ticaret alanı olacak. Yine de NEO’nun yükselişe geçmesi için dikkat edilmesi gereken seviye 35 dolardadır.

Enjin (ENJ)

 data-lazy-srcset=
https://www.tradingview.com/symbols/ENJUSDT/

Enjin coin grafiklerinde geriye dönüp baktığımızda boğaların yorgun düştüğünü tespit etmek oldukça basittir, ancak kısa vadeli olarak bundan emin olmak oldukça zordur. ENJ için 1.51 dolara kadar olan mum, güçlü bir kırımızı mumu izledi. Bu hareket ENJ boğalarının en azından kısa vade için tüm güçlerini kaybettiğini doğruladı.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesine daldı, RSI da aşırı alım değerlerinden düşmeye başladı. ENJ için bir sonraki destek seviyesi 1.07 dolardaki %23.6’lık Fibonacci geri çekilme seviyesindedir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu