Binance Coin tüm zamanların rekorunu kırdı

1 Dakikada Okunabilir


Binance Coin’in etkileyici çalışması, Binance hack haberi ortaya çıksa bile Binance Coin satın alımını durdurabilmişe benzemiyor. Kripto para yatırımcılarının bu dönemde yatırımlarından geri dönüş almaya devam ettikleri ve Binance Coin rekorunun 32.80 dolar seviyesinden kırıldığı belirtiliyor. Kripto para yatırımcılarının yükselecek olduğunu düşünerek Binance Coin yatırımları yapmasının bunda büyük bir payı olduğu belirtilmekte.

Binance kripto parası (BNB) sadece son 3 ayda yüzde 260 oranında arttı ve yıl boyunca istikrarlı bir artış trendi sürdürdü. BNB, tüm zamanların en yüksek fiyatını, 31,52 $’a seviyesinden 32,80 $’a kadar yükselmesi sayesinde gördü ve fiyatında yeni bazı değişiklikler oldu.

Son dalgalanma, bu sabah Binance tarafından yapılan duyuruya bağlanabilir. Tweet, birçoğunun Bitcoin ve diğer dijital varlıklar için marj alım satımını başlatmak da dahil olmak üzere borsadaki gelişmeye dair ipucu olduğunu iddia eden “Bitcoin 2.0” yazan bir resim paylaşımı oldu.

BNB’nin 2019’da fiyat hareketi, en iyi 10 kripto para biriminden biri olması ile adından söz ettireceğe benziyor

BNB ne zaman 40 dolar olur?

Şimdi, BNB 30 dolarlık ana direncini aştı ve aynı zamanda bir ay içinde iki kez tüm zamanların en yüksek fiyatını elde ettiğine göre, 40 dolarlık bir sonraki ana direnci de aşarsa sürpriz olmaz. Mevcut rakamlar Binance Coin fiyatında belirgin artışların önünde dirençler olsa da herhangi bir sorun olmadığına işaret etmekte. Binance Coin yakın zamanda 40 dolar olabilir.


error: Kopyalama Engellendi!